Na jakie gry czekają czytelnicy mynintendo.pl? Podsumowanie sondy.

2

Miesiąc temu zapytaliśmy Was, które z oficjalnie zapowiedzianych gier na Nintendo 3DS, które ukażą się w I kwartale b.r. w Europie, są na waszej top liście zakupowej. W ankiecie wzięło udział ponad 300 osób co pozwala wyciągnąć całkiem reprezentatywną średnią typowego użytkownika konsoli 3DS w naszym kraju.

Zgodnie z przewidywaniami na pierwszym miejscu znalazł się dostępny od 27 stycznia, w europejskich krajach cywilizowanych (czytaj nie w Polsce) –  Resident Evil Revelations, którego zakup wyraziło prawie 50% ankietowanych! Drugim pewniakiem jest nadchodzący w marcu remake MGS a także nowy, bardzo dobrze oceniany przez branżę platformer z serii Rayman. Na pozostałych miejscach kolejno uplasowały się gry:

Metal Gear Solid: Snake Eater 3D (39%, 118 głosów)
Rayman Origins (30%, 90 głosów)
Kid Icarus: Uprising (28%, 83 głosów)
Tekken 3D Prime Edition (27%, 82 głosów)
Inne (22%, 67 głosów)
One Piece Unlimited Cruise SP (12%, 35 głosów)
Pac-Man Party 3D (9%, 26 głosów)

Przy okazji zapraszamy do nowej sondy, która powstała na bazie Waszych komentarzy związanych z problemami zakupów niektórych gier na Nintendo 3DS m.in. brak na sklepowych półkach tak wyczekiwanego RE:Revelations, który nie dotarł do naszego kraju na czas.

Sorry, there are no polls available at the moment.
PODZIEL SIĘ

Zagrywa od lat 80 w w budach z automatami. Wielbiciel demosceny i wszystkiego z oldskool w tytule. Twórca kilku serwisów związanych z klasyką i grami m.in. emu#dreams i skizo.org. Obecnie wyłącznie mynintendo.pl (dawniej my3ds.pl)

2 komentarze

  1. PKM (32 komentarzy) w dniu:

    Jeżeli macie tylko taką możliwość to starajcie się kupować gry w Polsce, sama sprzedaż konsolki to nie wszystko, jeżeli gry się nie sprzedają to nigdy być może nie ujrzymy języka Polskiego na 3ds.

  2. GaaraMr1 (69 komentarzy) w dniu:

    Ale jeżeli w Polsce ceny są na poziomie nawet 200 zł,to nigdy nie będziemy kupować. Niech Nintendo zmieni ceny gier na 3DSa do 150 zł,doda jakąś lokalizacje kinową do małej gierki,będziemy mieć N Club,a będziemy kupować ich produkty. Ale to,co oni teraz wyprawiają w Polsce,to po prostu kpina. I to miało być to wielkie wejście Nintendo na rynek? Bo ja na razie zauważyłem tylko słabe reklamy oraz doklejona z tyłu polska instrukcja na bardzo tanim papierze. Nawet producent nie może otworzyć pudełka,bo po co,lepiej dokleić instrukcje taśmą… -,-

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!