Moderzy pracują nad dodaniem trybu kooperacyjnego do Breath of the Wild

4

Breath of the Wild to ogromna przygoda dla jednego gracza, ale gdyby tak pozwiedzać Hyrule ze znajomym bądź znajomą?

Być może stanie się to możliwe dzięki modom. Moder Fooni zaprezentował w sieci screeny z prac nad modem dorzucającym do gry kooperację dla dwóch graczy. Całość działa na zasadzie zmieniania pozycji jednego z NPC-ów i podmieniania jego modelu na model Linka.

Mod działa na wersji gry uruchomionej za pomocą pecetowego emulatora Wii U o nazwie CEMU, więc jest to trochę szara strefa. Fooni poinformował, że prace nad modem są na razie na wstępnym etapie i dopracowanie projektu zajmie mu przynajmniej rok.

 

PODZIEL SIĘ
Elan

4 komentarze

  1. Goral
    Goral (140 komentarzy) w dniu:

    Co-op 2-osobowy w BotW byłby niezwykłym doświadczeniem ale mam nadzieję, że mod, który nie jest zapięczętowany logiem przez Nintendo szybko trafi jakiś wirus zanim powstanie albo format dysku tego twórcy. Grając kiedyś w inne Zeldy myślałem o tym uniwersum w formie jakiegoś multi ale nie teraz. To podróż tylko dla jednej osoby, dla jednej wyobraźni, jak dobry film w domowym zaciszu tylko do Twojego odbioru. Ta gra ma takie coś, że zabiera Cię w historię działając na Ciebie na Twój własny sposób. Po premierze na Switch’a jeszcze bardziej to odczułem czym jest Zelda i jak działa. Hyrule Warriors i Tri Force Heroes to co innego i ok ale niech nikt nie rusza BotW.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!