Od marca będziemy mogli zapłacić za gry w switchowym eShopie Złotymi Monetami z My Nintendo

6

Choć Switch pojawił się w sprzedaży prawie rok temu, serwis lojalnościowy My Nintendo nadal nie oferuje nagród powiązanych z nową konsolą Ninny.

Zmieni się to jednak w marcu – za niespełna miesiąc za gry w switchowym eShopie będziemy mogli zapłacić Złotymi Monetami, zdobywanymi za kupowanie gier. Jeśli będziemy mieli wystarczającą ilość Gold Pointsów, możliwe będzie kupno gry wyłącznie za nie; jeśli nie, resztę dopłacimy prawdziwymi pieniędzmi. Znamy już także przelicznik – jedna złota moneta została wyceniona na 5 groszy.

Zmieni się także liczba złotych monet otrzymywanych za kupno gier: za zakup tytułu w eShopie otrzymamy punkty warte 5% zapłaconej kwoty (na przykład za 200 wydanych złotych dostaniemy 200 Złotych Monet odpowiadających 10 zł), zaś za nabycie wersji pudełkowej – 1%.

PODZIEL SIĘ
Elan

6 komentarzy

 1. Goral
  Goral (140 komentarzy) w dniu:

  Zadowoleni? Hmm.. Ja nie. Mam 100 gold ( to kilka gier na Switch’a: 5-6?, po około 200 zł na moje oko, tak pamiętam) w MyNintendo czyli upust 5 zł ( buehehe) – i to nie są nawet wersje z eShop. Mam nadzieję , że się ELAN mylisz i źle coś nacisnąłeś na klawiaturze bo jak gdzieś czytałem to nawet teraz przeliczając złote monety na złotówki przy aktualnym programie nagród to wychodzi znacznie lepiej. Pomijając to, to i tak w końcu coś dobrego dla wszystkich. Liczyłem, że akurat kupię sobie DLC do Zeldy po okazałej zniżce :( Obyś się mylił…

 2. DarklyC
  DarklyC (49 komentarzy) w dniu:

  Słodki Jezu, ale przelicznik. Za pół roku ciuania pktów dostanę 9 zł rabatu…
  Serio mogli dać chociaż te 10gr ale 5gr. Jak to nawet brzmi.

 3. mobor
  mobor (273 komentarzy) w dniu:

  Po Nintendo niczego dobrego spodziewać się nie można. Pozostaje mieć nadzieję że w MyNintendo zostaną utrzymane okolicznościowe promocje z GoldPointami dające upust na 20-30% na wybrane tytuły. Ja mam prawie 400 GP do wydania

 4. DarklyC
  DarklyC (49 komentarzy) w dniu:

  Dobre podejście Bisu ja niestety nie przewidziałem takiego obrotu spraw i mam punkty naliczone po starym ‚kursie’ :D

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!