Layton’s Mystery Journey pojawi się wczesną jesienią na 3DSa

2

Level-5 za pomocą komunikatu prasowego potwierdził, że siódma odsłona cyklu o profesorze Laytonie zostanie wydana na zachodzie na 3DSa. Layton’s Mystery Journey: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy, bo tak brzmi tytuł nowej odsłony, ma pojawić się w Europie i Stanach Zjednoczonych na początku jesieni. Dokładna data zostanie ogłoszona w późniejszym okresie tego roku.  Gra, w przeciwieństwie do poprzednich odsłon, nie zostanie wydana przez Nintendo poza Japonią (najprawdopodobniej z powodu wersji smartfonowej). Zajmie się tym jeden z oddziałów LEVEL-5, który był odpowiedzialny za dystrybucję serii Yo-kai na zachodzie.

W grze wcielamy się w Katrielle Layton, córkę Hershela Laytona, która szuka swojego ojca. Tytuł nadal będzie się opierał o rozwiązywanie łamigłówek, które są podsuwane przez czasem bardzo dziwne postaci. W przeciwieństwie do wcześniejszych odsłon, Layton’s Mystery Journey ma nową strukturę, która przypomina serial telewizyjny. Każdy rozdział w grze jest oddzielną historią. Z pewnością jednak, niektóre wątki będą się łączyć, prowadząc do wielkiego finału.

Jeżeli nie macie zamiaru czekać aż do jesieni, to możecie zainteresować się smartfonową wersją gry, która zadebiutuje wcześniej. 20 lipca użytkownicy Androida i iOS będą mogli pobrać na swoje urządzenia nowego Laytona. Jest to ta sama wersja, która zostanie wydana w późniejszym czasie na 3DSa.

#Trailer Layton’s Mystery Journey: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy

 

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!