Kompozytor muzyki do Deus Ex współpracuje z Retro Studios

8

Alexander Brandon, kompozytor utworów przygrywających w takich produkcjach, jak Jazz Jackrabbit 2, Neverwinter Nights 2Torment: Tides of Numenera czy Deus Ex poinformował za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku, iż współpracuje obecnie z uwielbianym przez fanów Nintendo Retro Studios nad ich nadchodzącym projektem. Produkcja, którą zajmują się obecnie deweloperzy z Retro jest jedną z największych zagadek spędzających sen z oczu fanom japońskiego giganta (podobno), a pierwszą jej zapowiedź powinniśmy ujrzeć już za miesiąc podczas targów E3.

Co ciekawe, Brandon nigdy nie ukrywał swojego zamiłowania do serii Metroid, głównie z uwagi na ścieżkę dźwiękową (Retro Studios jest autorem trylogii Prime). Oczywiście nie musi to niczego oznaczać, jednak jest to dość wyjątkowa sytuacja.

W opublikowanym na Facebooku liście kompozytor pochwalił atmosferę panującą wśród członków nowej ekipy oraz zdradził, iż praca nad projektem Retro jest dla niego niezwykle ekscytująca.

PODZIEL SIĘ
hallkyon

8 komentarzy

 1. Goral
  Goral (142 komentarzy) w dniu:

  Nowy metroid… ciarki… ale DK w 3D jako nowoczesny platformer jeszcze bardziej… :)

 2. emczer
  emczer (284 komentarzy) w dniu:

  Jak to w końcu nie będzie Metroid, to ja już nie widzę większych szans na nową odsłonę…
  W końcu Reggie sugerował, że w najbliższym roku może coś ciekawego zostać ogłoszone, więc czekamy. Ciągle.

 3. michaloxs (1 komentarzy) w dniu:

  Jak przeczytałem, że kompozytor muzyki z Deus ex pracuje z retro studios to pierwsze co mi przyszło do głowy to nowy metroid.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!