Kolaboracja Monster Hunter XX z Breath of the Wild

0

Monster Hunter XX będzie miał swoją premierę w Japonii już w przyszłym tygodniu. W związku z tym Capcom wypuszcza nowy trailer oraz uchyla rąbka informacji o kolaboracji swojego tytułu z hitem ostatnich dni – The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Gracze w okresie od 24 kwietnia do 31 maja będą mogli wziąć udział w specjalnych questach, za ukończenie których dostaną specjalne przedmioty.  Te natomiast pozwolą stworzyć set dla naszej postaci oraz naszego Palico. Nie zabraknie też specjalnego, tematycznego tła do Guild Carda oraz będzie możliwość zdobycia nowych i unikatowych tytułów łowcy w tym czasie.

Na ten moment musimy obejść się niestety smakiem jeśli nie mamy japońskiej konsolki. Może pewnego dnia i do nas zawita taka atrakcja, jak i zresztą sam Monster Hunter XX. Zobaczymy!

Nowy trailer:

Trailer kolaboracji z Breath of the Wild:

PODZIEL SIĘ
emczer

Zaczął niewinnie. Jako parolatek dostał od rodziców klon Atari 2600 i wpadł otchłań fantazyjnego świat gier. Na 6. urodziny otrzymał ukochanego Pegasusa IQ-502 wraz ze "Złotą Piątką". Od tego czasu nie wyobraża już sobie życia bez Nintendo.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!