Kimishima: więcej niezapowiedzianych gier na Switcha jeszcze w tym roku

4

Prezentacja Nintendo na E3 była wielkim świętem dla wielbicieli cyklu Super Smash Bros. Nowa odsłona serii zrobiła bardzo dobre wrażenie, zgarniając szereg nagród od dziennikarzy i niewątpliwie będzie najważniejszym produktem japońskiej firmy w walce o klienta w tym roku. W nieco gorszej sytuacji znaleźli się jednak ci, którzy Smashem zainteresowani nie są – jedynymi grami first-party, których mogą wyczekiwać są mocno kontrowersyjne Pokemon Let’s Go: Pikachu/Eevee oraz Super Mario Party.

Podczas ostatniego spotkania inwestorów odchodzący na emeryturę Tatsumi Kimishima zapewnił, że firma ma jeszcze kilka asów w rękawie i zamierza zaprezentować je w odpowiednim momencie.

Zapytany o prezentację Nintendo na E3 oraz fakt, że spowodowała ona ostry spadek wartości akcji firmy, Kimishima wyjaśnił, że firma szykuje się do ujawnienia kolejnych informacji w odpowiednim momencie, włączając w to wiadomości o produktach, które zadebiutują podczas końcoworocznego szaleństwa zakupowego.

Kimishima-san zapewnił również, że firma nadal wierzy, że do końca roku fiskalnego uda im się dostarczyć do sklepów 20 mln egzemplarzy Switcha.

PODZIEL SIĘ
hallkyon

4 komentarze

 1. Antari
  Antari (399 komentarzy) w dniu:

  Haha widać niczego się nie nauczyli na swoich porażkach i dalej idą w zaparte. Przy tak słabym line-upie chcą wcisnąć te 3mln… Niestety ale Switch okazuje się sporym rozczarowaniem jeżeli chodzi o exy albo 3rd party. Gier jest jak na lekarstwo.

 2. bandi (316 komentarzy) w dniu:

  Słąby lineup? Zelda, Mario, Splatoon itd w pierwszym roku. W drugim też jest w co grać. Po co mają konkurować sami z sobą. Już na Wii U zawstydzili konkurencję ilością dobrych, grywalnych nie na 10 godzin exów. Na switchu jest jeszcze lepiej i jak sie zna Nintendo to sie wie, że oni niechętnie chwalą się zbyt dużą ilością gier na raz.

 3. Antari
  Antari (399 komentarzy) w dniu:

  @bandi: Było to już wałkowane wiele razy. Zelda wyszła też na Wii U ale ok, można uznać ją za exa Switcha jak się ktoś uprze. Mario ok, zgadzam się. Splatoon 2 z kolei jest już dość wtórny względem jedynki. I te 3 gry to ma być imponujący wynik? Było jeszcze Xenoblade. Reszta to same porty z Wii U starych gier. W tym roku w jakie niby imponujące exy przyszło nam grać na Switchu? Mario Tennis? Serio? Wii U zawstydziło konkurencję exami? Czas chyba wrócić na ziemię kolego. Popatrz sobie ile wychodzi exów na sprzęcie konkurencji (mówię oczywiście o PS4, bo Xbone nikogo). Switch dostaje same ochłapy, które latają na Steamie za grosze (a tutaj ceny tytułów AAA), z exów w tym roku dostajemy sam recykling a wszystkie gry, które miały szansę się zaprezentować w tym roku „nie są jeszcze w fazie aby można je pokazać światu”. Lineup jest absolutnie żenujący.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!