Hey! Pikmin tworzone przez zewnętrzne studio

0

Hey! Pikmin platformowy spin-off cyklu Pikmin, który został zaprezentowany w zeszłorocznym Nintendo Direct, zadebiutuje 28 lipca w Europie. Do tej pory jednak nie wiedzieliśmy kto jest odpowiedzialny za ten tytuł. Dzięki australijskiej organizacji oceniającej zawartość gier wiemy, że gra jest tworzona przez zewnętrzne studio Arzest. Deweloperzy w swoim portfolio mają między innymi Yoshi’s New Island oraz trzydeesową wersję Mario & Sonic at the Rio 2016 Olympics. Jeżeli te gry przypadły Wam do gustu, to wiecie czego możecie się spodziewać po  najnowszego dziecku studia. Arzest ma w swoich szeregach kilku weteranów branży, wśród których warto wspomnieć o Naoto Ohshimie, który był odpowiedzialny za projekt postaci Sonika oraz jego nemezis Dr. Eggmana.

Ponad rok temu informowaliśmy Was, że prace nad czwartą odsłoną Pikmin 4 zostały wznowione. Od tego czasu żadne informacje nie pojawiły się na ten temat. Możemy przypuszczać, że kolejna pełnoprawna odsłona sympatycznych stworków została przeniesiona na niedawno wydanego Switcha. Może o Pikmin 4 usłyszymy ponownie na tegorocznym E3?

 

#Trailer Hey! Pikmin

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!