Super Mario Maker for Nintendo 3DS

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (głosów: 6, średnia: 4,33 / 5)
Loading...
Rok:
Gatunek:
Wydawca:
Premiera: 2 grudnia 2016
Dystrybucja: ,
Cena w eShop: 160 zł

Super Mario Maker 3DS jest przenośną wersją zeszłorocznego hitu z Wii U. Wersja na Nintendo 3DS-a, podobnie jak pierwowzór, pozwoli na kreowanie dwuwymiarowych poziomów w czterech doskonale znanych fanom Mariana stylach graficznych. Niestety, przenośny Maker pozbawiony zostanie funkcji sieciowych, w konsekwencji czego jedynym sposobem na dzielenie się stworzonymi przez nas planszami będzie usługa StreetPass.

W Super Mario Maker 3DS nie ma odgórnie wyznaczonego celu ani fabuły. Za pomocą aplikacji gracze z całego świata mogą tworzyć dowolne poziomy przy użyciu ekranu dotykowego konsolki przenośnej Nintendo. Rozgrywka polega na wybieraniu elementów, przenoszeniu ich w odpowiednie miejsca, ustalania wielkości, ilości, itd. Wśród dostępnych opcji znajduje się m.in. dodawanie kolejnych przeciwników, rur, bloków, itd. Stworzone dzieła można dowolnie testować oraz poprawiać w razie potrzeby. Dodatkową opcją jest możliwość przełączania się między dwoma stylami graficznymi – klasycznym , 8-bitowym oraz HD przypominającym grę New Super Mario Bros. U.

W wersji na Nintendo 3DS gracze otrzymają na start 100 specjalnych planszy z wyzwaniami przygotowanych przez game designerów Nintendo.

PODZIEL SIĘ

4 komentarze

  1. krzywumich

    Jak zobaczyłem cenę na poziomie 130 zł to się specjalnie nie zdziwiłem, w końcu wywalili najważniejsze funkcję pierwowzoru.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!