Super Bomberman R

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (głosów: 3, średnia: 2,67 / 5)
Loading...
Rok:
Gatunek:
Wydawca:
Premiera: 3 marca 2017
Dystrybucja:

Super Bomberman R nowa odsłona doskonale znanej gry zręcznościowej, której początki sięgają lat 80-tych. Gra ukaże się wraz z premierą konsoli Nintendo Switch i będzie tytułem ekskluzywnym.

Rozgrywka w najnowszej odsłonie posiada model rozgrywki zaprezentowany w poprzednich odsłonach serii. Oznacza to, że przemierzamy tu kolejne poziomy rozstawiając bomby w taki sposób, by te niszczyły przeciwników, a w końcu doprowadziły nas do wyjścia.

Głównym trybem gry jest tutaj tryb fabularny – w nim na pięćdziesięciu poziomach zgłębiamy warstwę fabularną, starając się uratować galaktykę przed zagładą. Grać tutaj możemy albo w pojedynkę, albo w akompaniamencie jednego przyjaciela (w kooperacji). Gra oferuje także wiele innych trybów, w tym tryb walki, w którym maksymalnie ośmiu graczy toczy ze sobą bój kończący się wtedy, gdy na ekranie zostanie tylko tylko jeden z nich.

W czasie rozgrywki jesteśmy w stanie podnosić różnego rodzaju power-upy, które zwiększą naszą szybkość czy dadzą nam możliwość kopania i rzucania bomb.

PODZIEL SIĘ

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!