Splatoon

Rok:
Gatunek:
Wydawca:
Premiera: 29 maja 2015

Recenzja

WARTO ZAGRAĆ
Splatoon to świeżość w gatunku shooterów. Radosne strzelanie farbą bawi i wciąga. Zbieranie ciuchów i broni staje się hobbym. Potyczki online pomimo wad, są świetne i ten tryb przekonuje do produkcji bardziej niż single. Wszystko okraszono doskonałą oprawą audiowizualną, nawiązującą do pop-kultury. Mocna produkcja Nintendo na Wii U, gdzie w tym roku na próżno takiej szukać. Zobacz pełną recenzję 

Splatoon to trzecioosobowa strzelanka multiplayer przygotowana przez firmę Nintendo na konsolę Wii U. W trakcie gry naszym celem nie będzie zabijanie przeciwników, jak to ma miejsce w tego typu grach, ale „kolorowanie” przygotowanych map.

Zawodnicy  zostają podzieleni na dwie drużyny, których zadaniem jest pokrycie farbą jak największego skrawka terenu. Ekipa, która po zakończeniu czasu będzie kontrolowała większy obszar wygrywa.

W czasie rozgrywki dostaniemy do zabawy cały arsenał zróżnicowanej broni oraz power-upów. W Splatoon nie wystarczy „iść” na ślepo do celu, najwążniejszym elementem będzie dobra współpraca oraz odpowiednio wybrana taktyka.

PODZIEL SIĘ

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!