Mario Kart 7

Rok:
Gatunek:
Wydawca:
Premiera: 4 października 2012
Dystrybucja: ,
Ocena Metacritic: 85/100
Cena w eShop: 188 zł


PODZIEL SIĘ

12 komentarzy

 1. adf1985 (10 komentarzy) w dniu:

  Gra dosyć słaba. Na 50 i 100 CC za łatwa, a 150CC to już czysta loteria. Nie liczą się umiejętności, bo przeciwnicy i tak Cię sztucznie doganiają jak jesteś za bardzo z przodu. Ogólnie słabo, ale za to tryb multi super. Nowe mapy takie sobie.

 2. adf1985 (10 komentarzy) w dniu:

  Np. jak gracz oberwie od koma żółwiem to zanim się rozpędzi znów do normalnej prędkości minie pare sekund, tymczasem gdy to my uderzymy kompa to praktycznie po sekundzie osiąga pełną prędkość. Generalnie gra trochę „manipuluje” sytuacją na mapie, żeby zapewnić nam emocje, ale nie na tym to powinno polegać.

  Tak samo było w NFS most wanted. Nie liczyły się umiejętności, tylko gra cały czas „ustawiała” wszystko na bierząco tak, żeby wyglądało na zaciętą walkę.

 3. adf1985 (10 komentarzy) w dniu:

  To znaczy, że prawie każda gra tego typu jest beznadziejna. Po prostu wychodzi brak umiejętności zaprogramowania sztucznej inteligencji i idą na skróty i robią kompy, które czarują. Po prostu nintendo jedzie na tych swoich postaciach, a sama konstrukcja gameplayu jest na średnim poziomie.

 4. Dragon_ice (70 komentarzy) w dniu:

  Przypomniała mi się sztuczna inteligencja z Tekken Dark reconstruction na poziomie bardzo trudnym gdzie jesli my nie wciskaliśmy przycisków przeciwnicy również nie walczyli

 5. adf1985 (10 komentarzy) w dniu:

  Trochę dziś jeszcze pograłem i juz mi lepiej szło. Wybrałem po prostu postać o niskiej wadze i odpowiedni kart, dzięki czemu uzyskałem lepsze parametry jazdy dostosowane pod mój styl gry. Teraz znów prawie wszystko wygrywam :P.

 6. Miklasz (14 komentarzy) w dniu:

  Bardzo wciągająca gra. Za jednym razem zabiera mi około 1 godzinki ;D Już prawie skończyłem Grand Prix (jeszcze 3 puchary w Mirror Mode) i powoli szykuje się na online (ale pierw muszę załatwić „coś” z Wi-Fi). Polecam wszystkim graczom i fanom Mario !

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!