DEMO

Heroes of Ruin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (głosów: 4, średnia: 3,50 / 5)
Loading...
Rok:
Gatunek:
Wydawca:
Premiera: 17 lipca 2012
Dystrybucja: ,
Ocena Metacritic: 69/100
Cena w eShop: 100 zł

PODZIEL SIĘ

4 komentarze

 1. Kajo (124 komentarzy) w dniu:

  Sądzę, że gra jest obowiązkowa na 3Dsa :) Bardzo fajnie się prezentuje.
  Ja na pewno ją kupuję.

 2. bihana (6 komentarzy) w dniu:

  jedna z kilku pozycji, w które obecnie gram.
  muzyka b. fajna, grafika w 3D przepiękna (głębia, na każdym planie widać coś innego), tylko w Zeldzie OoT bardziej mi się podobała.
  Co do samej rozgrywki, to trochę jestem rozczarowana, że nie można wybrać płci postaci – wiadomo, wole dziewczyną grać, a tak to się musiałam gunslingerem zadowolić. ;) faktycznie mało potworów, co prawda respawnują się co parę minut, ale i tak 3-4 rodzaje na krzyż w jednym dungeonie zostawia pewien niedosyt. Walki z bossami nie aż tak wymagające, jak zwykle, jak sie znajdzie na nich sposób, to już jest z górki. Nie zaspoileruję. ;) bardzo miło jest znaleźć ukryte komnaty ze skarbami. + na każdym kroku można znaleźć potiony, więc jest zupełnie lajtowo. ;)
  co do zdolności bohatera – żadna jak na razie mnie nie powaliła z nóg, zobaczymy co będzie jak je przypakuję na maksa. Co do wyposażenia – całkiem dużo sensownych rzeczy wypada z potworów, na szczęście nie zdarzają się takie perełki jak w D3 w stylu miecz +100 do inteligencji ;)) w mieście każda klasa ma swojego własnego kupca, który co parę lvl ma nowe rzeczy do kupienia. + jest jeden z unikalnymi przedmiotami.

  minusy:
  -dungeony wyglądają b. podobnie, praktycznie są rozłożone na tym samym planie, ale hack’n’slashe tak mają, trudno. ;)
  -save pointy – jak się zapomni przed wyłączeniem gry zrobić save’a, to załadowany jest stan rozgrywki z ostatniego save pointu. w tym przypadku są to specjalne portale, z których można się teleportować do miasta albo wymieniać z innymi graczami. Minus jest taki, że jak raz wejdziesz na portal, to już jest aktywowany i gra nie robi save’a za każdym razem jak przechodzisz kolo niego/po nim. Czasami jest to kłopotliwe. ;))
  – broń niby jest dzielona na różne kolory (rzadko spotykana, legendarna itd), ale coś mało jej wypada z potworów.
  – skille nie są przystosowane do ruchów postaci np. mam zdolność odskok do tyłu+jednoczesny rzut granatem, a jeśli bym chciała od razu po tym się przeturlać dalej, to już nie mogę; dopiero po chwili mogę tak zrobić. trochę szkoda, że o tak oczywistych ruchach nie pomyśleli.

  ogólnie gra się całkiem fajnie, Heroes of Ruin nie jest gra, która by mnie tak wciągnęła, że bym zapomniała o wszystkim, co się wokół dzieje, ale jak na pierwszy tego typu hack’n’slash na DSie jest dobrze. nawet bardzo. 7,5/10

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!