DEMO

Code Name S.T.E.A.M.

Rok:
Gatunek:
Wydawca:
Premiera: 15 maja 2015
Dystrybucja:

codename-logo

Code Name: S.T.E.A.M. (w Japonii Lincoln vs Aliens!) jest strategią turową opracowaną przez Intelligent Systems. Gameplay przypomina serię Valkyria Chronicles, gdzie obserwujemy turowe starcia z trzeciej osoby. Poruszanie się i wykonywanie akcji postacią powodują zużywanie się „paliwa” w postaci pary, którą mamy określoną ilość na turę. Jeżeli nie wykorzystamy jej całkowicie, to podczas rundy przeciwnika, będziemy mogli przeprowadzić atak kontrujący. Bohaterowie mają do dyspozycji ataki specjalne, które nie zużywają pary, jednak można je przeprowadzić tylko jeden raz na poziom.

Naszym głównym protagonistą po steampunkowym Londynie będzie Henry Fleming, członek elitarnej jednostki „Unit S.T.E.A.M.”. Jednostka ta została powołana przez Abrahama Lincolna w celu odparcia ataku przybyszów z obcej planety. Bohaterowie są wzorowani na sławnych literackich postaciach m.in.: strachliwy Lew z „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”, Henry Fleming z „Szkarłatne godło odwagi”, Tom Sawyer z „Przygody Tomka Sawyera” oraz Tiger Lily z „Piotruś Pan”.

Grafika w grze jest stylizowana na komiks, pojawiają się onomatopeje i dymki z rozmowami. Design obcych jest zaczerpnięty z literatury Lovecrafta.

 

PODZIEL SIĘ

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!