Ace Combat: Assault Horizon Legacy

Rok:
Gatunek: ,
Wydawca:
Premiera: 2 grudnia 2011
Dystrybucja:
Ocena Metacritic: 71/100

ACE_Combat_logo

Znane także jako Ace Combat 3D: Cross Rumble w Japonii.

Pomimo podobnego tytułu do odsłony wydanej na PS3, Xbox 360 oraz PC, gra nie jest w żadnej sposób powiązana z Ace Combat: Assault Horizon. Pozycja ta, jest natomiast remakiem Ace Combat 2, które zostało wydane na pierwsze PlayStation.

W grze wcielamy się w pilota wybranego samolotu bojowego, wykonując szereg zadań od walki w przestworzach, aż po niszczenie strategicznych obiektów przeciwnika. Przed przystąpieniem do misji wybieramy także pilota asystującego nam podczas misji.  Assault Horizon Legacy wprowadza do serii Ace Combat dwie nowe funkcje – Attack Maneuvers oraz Evasive Maneuvers. Attack Maneuvers wymaga, aby gracz trzymał się jak najbliżej wrogiego myśliwca, w celu napełnienia paska AM Gauge. Napełniając dostatecznie pasek, za pomocą przycisku Y, gra automatycznie umieszcza nasz samolot na tyłach wroga. Evasive Maneuvers pozwalają na unikanie wrogich pocisków z każdej strony. Gracz musi przycisnąć jednocześnie Y i jeden z kierunków na circle padzie w celu wykonania uniku.

W Ace Combat: Assault Horizon Legacy mamy możliwość zasiąść za sterami takich myśliwców jak: Su-25 Frogfoot, F-16C Fighting Falcon, PAK FA, Su-37 Terminator, Su-47 Berkut, F-2A Viper Zero, F-22A Raptor oraz ADF-01 FALKEN i XFA-27.

PODZIEL SIĘ

3 komentarze

  1. Kupuje pierwszy dzień po premierze kocham tę gre.
    Fajnie że zrobili ją na 3ds-a.
    Trailery wyglądają sowicie jeżeli chodzi o grafikę jak i o dźwięk. :D

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!