Gra roku MyNintendo 2017

4

2017 był bezapelacyjnie rokiem Switcha. Na jego początku zastanawialiśmy się, czy tym razem Nintendo trafiło w dziesiątkę ze swoim sprzętem, ale ponad 10 milionów sprzedanych sztuk i jedne z dwóch najlepiej ocenianych gier w historii to odpowiedź sama w sobie. Nieco mniej miłości od „Big N” otrzymał 3DS, którego swoimi grami obdarzyli jednak deweloperzy third-party. Wii U zostało zaś godnie pożegnane Zeldą.

Ciekawych tytułów było więc aż nadto, więc zapraszamy was do głosowania na najlepsze pozycje tego roku. Głosy możecie oddać w czterech kategoriach – najlepsza gra pudełkowa na Switcha, najlepsza gra cyfrowa na Switcha, najlepsza gra pudełkowa na 3DS-a oraz najlepsza gra cyfrowa na 3DS-a. Oprócz tego, możecie także wybrać wydarzenie oraz rozczarowanie roku. A na samym końcu możecie opisać jaki był dla Was rok 2017. Z powodu niewielkiej liczby nowych premier w ankiecie nie znalazły się pytania dotyczące Wii U. Macie czas do 8 stycznia.

Ankietę znajdziecie [tutaj].

PODZIEL SIĘ
Redakcja

my3DS.pl to Twoje codzienne źródło informacji o konsolach Nintendo – przenośnej Nintendo 3DS i stacjonarnej WiiU. Nasza redakcja każdego dnia przegląda ponad 20 serwisów z całego świata w poszukiwaniu informacji i agreguje je w kompletne kompendium wiedzy.

4 komentarze

 1. hater (304 komentarzy) w dniu:

  Rozgraniczenie na gry cyfrowe/pudełkowe jest dosyć nonsensowne, zwłaszcza że sporo gier wyszło w obu wersjach (np. snipperclipsy najpierw były cyfrowe, obecnie jest pudełko) lub wydarzy się to w niedalekiej przyszłości (np. Axiom Verge). Lepsze byłoby rozgraniczenie na gry AAA, średniobudżetowe i gry indie. Rozgraniczenie na najlepszy tytuł firstparty i thirdparty pasowałby tematycznie do tego portalu.

 2. hater (304 komentarzy) w dniu:

  (Dajcie tu w końcu edycję) chyba nikt nie powie, że Puyo Puyo Tetris by pudełkową grą roku, z kolei może komuś gra bardzo podeszła w wersji cyfrowej – ale tego nie odpowie, bo tej odpowiedzi nie ma.

 3. burkin (198 komentarzy) w dniu:

  Ten rok był ewidentnie nie grywalny jak dla mnie. A dlaczego? Ponieważ jakoś ost. nie mogę skupić na graniu. Nie czerpię z tego już takiej przyjemności jak wcześniej.. Sam nie wiem dlaczego.
  Ale to nie znaczy, że nie bawiłem się moim 3DS. W zeszłym roku postawiłem na homebrew. Zainstalowałem emu NES, SNES oraz MS_DOS Lol
  Pościągałem masę gier z czasów mojej młodości i mocno się przejechałem na zjawisku, które zwie się nostalgia.
  Co do grania to przerzuciłem się na planszówki :D
  Szczęśliwego nowego roku krejzole!!!!

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!