Garść materiałów z Dragon Quest XI

4

Jump Festa jest corocznym wydarzeniem w Japonii poświęconym mandze, anime oraz grom wideo. Często pojawiają się na nim Namco Bandai i Square Enix jako wystawcy, gdzie prezentują nowe materiały ze swoich nadchodzących produkcji. W tym roku kwadratowi zaprezentowali gameplay i opening z już jedenastej części Dragon Quest. W DQXI wcielimy się w mieszkańca spokojnej wioski Ishi, który w dzień swoich szesnastych urodzin wyruszy w swoją wielką podróż. Producent gry Pan Uchikawa dodaje, że nowy świat nas nie zawiedzie i wielkością będzie porównywalna do poprzednich osłon cyklu. Oczywiście tak duże połacie terenu byłyby nudne do zwiedzania samemu, dlatego jednym z naszych towarzyszy podróży będzie niebiesko włosy łotrzyk Camus. Z opisów wynika, że jest on lojalnym druhem wobec głównego bohatera i zawsze jest skory, aby mu pomóc. W jedenastce pojawi się także najbardziej lubiany zestaw mini-gier czyli kasyno.

 

Gra zadebiutuje w przyszłym roku na PS4 oraz 3DSa w Japonii. Wersja na Switcha nie ma jeszcze swojego okienka wydawniczego. Miejmy nadzieję, że Europejczycy w miarę szybko otrzymają swoją wersję gry i co ważne, żeby pojawiły się na obie platformy Nintendo.

#Gameplay Dragon Quest XI z wersji na 3DSa i PS4

#Intro otwierające Dragon Quest XI

#Prezentacja Camusa

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

4 komentarze

  1. matii
    matii (425 komentarzy) w dniu:

    Fajnie się prezentuje mapka na dolnym ekranie 3DSa – taka mini-odsłona ze SNESa :D No i, panie i panowie, pierwsza gra jrpg, w której kierujemy poczynaniami Future Trunksa (nie licząc gry z gba Legacy of Goku 2), u boku którego mamy Gogetę z niebieskimi włosami (dżołk oczywiście).

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!