FOX n FORESTS już wiosną na Nintendo Switch!

1

Nie ukrywam, że na 3DSie brakowało mi większości fajnych indyków, które pojawiały się chociażby dla Playstation Vita. Na szczeście sytuacja uległa diametralnej zmianie wraz z Nintendo Switch i znów mogę zagrywać na sofie czy jadąc tramwajem w gry, które znacznie częściej są bardziej grywalne niż tytuły AAA.

Kolejna gra, która ląduje na mojej liście zakupowej to ufundowana na kickstarterze platformówka – FOX  n FORESTS. Autorzy przyznają otwarcie, że gra jest inspirowana  takimi produkcjami jak Super Ghouls ’n Ghosts czy Wonder Boy in Monster World. W trakcie rozgrywki wcielimy się w tytułowego lisa, korzystającego z magicznej kuszy oraz mogącego zmieniać w dowolnym momencie porę roku, odkrywając dzięki temu nowe przejścia i sekrety. Przygoda liska zaoferuje nam wiele zróżnicowanych poziomów, ciekawych bossów, oraz przemyślany backtracking.

Poniżej możecie zobaczyć najnowszy zwiastun zawierający gameplay.

 

PODZIEL SIĘ

Zagrywa od lat 80 w w budach z automatami. Wielbiciel demosceny i wszystkiego z oldskool w tytule. Twórca kilku serwisów związanych z klasyką i grami m.in. emu#dreams i skizo.org. Obecnie wyłącznie mynintendo.pl (dawniej my3ds.pl)

1 komentarz

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!