The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Łącznie w temacie 49 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 

Thomasz
    Participant

Kniga jest wypas – wszystkim polecam.

hidek
    Participant

Też chcę sobie kupić ten poradnik.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 tydzień przez  hidek.

helganin
    helganin
    Participant

Nie wytrzymałem i kupiłem konsolę dla Zeldy :) choć nigdy nie grałem w tą serie.
    Musze przyznać że gra całkiem fajna. Teren ogromny, grafika dość ładna. Podobają mi się animację przeciwników.
    W walkach brakuje mi odskoków :P Brakuje mi również znaczników co gdzie jest :P wiem że ludzie wolą sami odkrywać ale ja wolę latać od punktu do punktu :D

emczer
    emczer
    Moderator

Pograj jeszcze trochę, to dostaniesz i znaczniki i nauczysz się robić odskoki… ;)

NNID: emczer
    FC: 3626-0905-9400

rez007
    rez007
    Participant

Odskoki przecież są , musisz mieć zlokowanego przeciwnika i wtedy uskok w bok lub w tył.

helganin
    helganin
    Participant

Przyznam szczerze że po pierwszej godzinie gry gra stała się dla obojętna czyli takie coś że można pograć ale bardziej nie wciągnęło. Poszedłem grać w co innego. Przed snem chciałem sprawdzić jak działa na trybie przenośnym. I tu trzeba przyznać że gra wygląda świetnie na trybie przenośnym. Zacząłem grać i nie chciałem przestać :) gra mnie niesamowicie wciągnęła. Jeszcze tylko tam pójdę, jeszcze tylko to zrobię :)

Jak się zjeżdża na tarczy?

Delorean_Dynamite
    Delorean_Dynamite
    Participant

W trybie tv gra się tak sobie, ale handheld to jest to. Gra wygląda ładnie na tym ekranie i gra się bardzo wygodnie, tylko kark boli po paru h grania.

Goral
    Goral
    Participant

Nie mów na tv gra też wygląda ładnie, kiedy zaczyna grać ta muzyka podczas walki w dzikim świecie Hyrule w połączeniu z tą animacją czuje się jak w dokumencie National Geografic albo Discovery… :)

Goral
    Goral
    Participant

PS: Zazdroszczę bardzo tych pierwszych 50 godzin z grą kiedy się ją zaczyna. Mam ponad 200 i ciągle czymś zaskakuje a jeszcze brakuje mi kilku świątyń i jednej bestii, ulepszeń zbroi i memorial questów w sumie sporo do odblokowania ( i innych rzeczy oraz doświadczeń, których w grze nie brakuje) Czekam po ukończeniu na DlL i inne dodatki bo Nintendo mam nadzieję, że znajdzie sposób na Zywotność tego dzieła sztuki. Bo inaczej i tak będę choćby sobie jeździł na niedźwiedziu i zjeźdżał na tarczyw nieskończoność :) Gdy tylko wyłączam tę grę to i tak zaraz do niej wracam. Gdy mam wolne, jem śniadanie i włączam zeldę, później kawa i dalej jestem w Hyrule. Jak w grze MMO z którego świata się nie chcesz odkleić :) Cudowna jest ta gra poprostu

helganin
    helganin
    Participant

Jak się zjeżdża na tarczy? :P
    Korok Seeds rozbudowują nasz ekwipunek?
    Kulki ze shrines rozbudowują nasza staminę i życie?
    Życie można jeszcze inaczej rozbudować?

emczer
    emczer
    Moderator

@helganin – ogarnij grę, a nie chcesz wszystko CO MASZ SAM ODKRYĆ na gotowca. Nie pieprz sobie sensu grania już na samym początku – IDŹ I ODKRYWAJ!

helganin
    helganin
    Participant

Nie mam czasu na pitolenie się z grą :P
    Mam 3 duże konsole, PC i 2 przenośne. Nie mam tyle życia aby wszystko ogrywać po 100h :P :D

Delorean_Dynamite
    Delorean_Dynamite
    Participant

W tym cała radość, że odkryjesz co potrzeba sam. A jak ci się nie chce, to se sam znajdź w google. Tak czy tak trzeba coś własnej inwencji wykazać :P

helganin
    helganin
    Participant

Nie jesteście pomocni :P
    Bez łachy, sam se w grze odkryje :P

emczer
    emczer
    Moderator

„Se” odkryj, bo pomoc, a odpowiedź, na Twe roszczenia to dwie różne rzeczy. ;)
    My wiemy co w tej grze jest ważne, a skoro sobie odbierasz to, to odbieraj sobie jak wspomniano – googlem, a nie czekasz, aż ktoś to przetłumaczy za Ciebie na polski i tu wrzuci. :P

Łącznie w temacie 49 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie