The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Łącznie w temacie 31 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 
    Ino1Mario
    Ino1Mario
    Participant

Info dla posiadaczy nowej Zeldy

W my.nintendo.com 3 marca pojawił się mini poradnik do nowej Zeldy za 10 złotych monet :)
    To jest chyba wstęp + kilka opisów z pełnego oficjalnego poradnika.

mobor
    mobor
    Participant

Kupiłem tego PDF’a. Pomocna rzecz

lordxan
    lordxan
    Participant

Czytalem ze Jeśli komuś skacze zelda podobno wystarczy wylaczyc wifi. kiedy konsola gubi zasieg podczas laczenia system ma zawieche…

hidek
    Participant

Czy ktoś z was zna fajną stronę z recepturami?. Szukałem takiej gdzie było by pokazane, które składniki połączyć żeby wyszło coś fajnego, ale takiej nie znalazłem. Są tylko takie z opisami, ale trudno się połapać, który to składnik w ekwipunku.

Robak123
    Robak123
    Participant

https://rankedboost.com/zelda-breath-of-the-wild/food-cooking-recipes/#attack

tutaj masz ładnie wszystko opisane i podzielone na zycie, dopalacze do obrony ataku itp

Nigdy nie noszę ze sobą pieniędzy, tak jak prawdziwa królowa.
    Jeśli mam ochotę na coś będąc w sklepie zawsze proszę kogoś z towarzyszy by to kupili

Endriu
    Participant

Czy ktoś z was zna fajną stronę z recepturami?. Szukałem takiej gdzie było by pokazane, które składniki połączyć żeby wyszło coś fajnego, ale takiej nie znalazłem. Są tylko takie z opisami, ale trudno się połapać, który to składnik w ekwipunku.

Czesc frajdy przychodzi z wyprobowania
    Zaba i jaszczurka daja predkosc. Jak dasz jedna zabe lub jaszczurke i 4 rogi to masz na ponad 5 min. A jak dasz 4 kly to masz na ponad 13 min. Poprostu probujesz i odkrywasz.
    Ta gra jest po to zeby samemu dojsc i probowac wszystekiego. Ale to juz moje zdanie.
    Wedlug mnie jest to idealny surwiwal. Dawno tak sie nie wczulem w gre, chce mi sie zbierac grzybki, wysadac w powietrze rybki, zbierac ziola itd.

LifeRetro
    Participant

Niesamowita gra. Wciągnęła w świat jak Metroid Prime za starych, dobrych, szkolnych czasów. Magia.

Endriu
    Participant

Niesamowita gra. Wciągnęła w świat jak Metroid Prime za starych, dobrych, szkolnych czasów. Magia.

Dokładnie!

Początkowo miałem trochę obaw. Tzw. pusty open world wydawał mi się trochę pusty. Zaryzykowałem i muszę stwierdzić, ze gra, jak dla mnie, jest idealna. Super klimat. Chce się grac! Ciągle coś nowego odkrywam – a daleko jeszcze nie zaszedłem. Wcale mi się nie spieszy z przejściem.
    Na pewno do tej gry kupie season pass!

Goral
    Goral
    Participant

Ja również chce jak najdłużej grać. Mam dwie bestie a godzin gry naprawdę dużo ale tych sposobów na spędzanie czasu jest mnośtwo i bardzo cieszą. Ten świat aż tętni i to w zwykłym zbieraniu surowców czy robieniu elixirów. Tu nie ma sposobów na zrobienie czegoś odgórnie, pomyśl, popatrz i rób to jak chcesz:) Tak, czegoś takiego nie było. Poza tym czuje się jak w baśni Disneya,jakieś dzieło sztuki w grze vide, ta oprawa jest epicko piękna, Zeldowa. Od dawna o czymś takim marzyłem a myślałem, że w grach już ciężko czymś zaskoczyć. Tak po prostu sobie bezpretensjonalnie gram i się świetnie bawię. Cud.
    Ps – świetnie się jeździ na tarczy:)) i celuje w głowy ogłuszając przeciwników. I walczy na koniu. Yh… i zbiera małe Korok’i. I lata na Paraglider’ze… Idę na śniadanie i pysznie grać. Chcę jeszcze kupić amiibo.

Goral
    Goral
    Participant

Niech ktoś mi powie o co chodzi z tymi liczbami przy ikonach zwierząt? Np: Naboris x3 a Ten Słoń czy ptak x 2 czy x1″?

rez007
    rez007
    Participant

A ja po 3 tyg grania mam dopiero jedną bestie na koncie . Dzisiaj przy zwiedzaniu krainy natrafiłem na Master Sworda , niestety jestem jeszcze na niego za cienki :( Już dawno nie miałem tak żeby w grze nie popychac Fabuły do przodu ,tylko zwiedzać , walczyć ,gotować, kombinować ,zbierac ,łapać i od nowa :) . Magia

rez007
    rez007
    Participant

Czy ktoś orientuje się ile trzeba mieć staminy żeby złapać rumaka Zeldy ?

rez007
    rez007
    Participant

Czy ktoś orientuje się ile trzeba mieć staminy żeby złapać rumaka Zeldy ?

Endriu
    Participant

Czy ktos juz oslolil niedzwiedzia?

Koowall
    Participant
Łącznie w temacie 31 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie