Xenoblade Chronicles 2

Łącznie w temacie 16 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 
    Ino1Mario
    Ino1Mario
    Participant

Na YouTube pojawił się nowy gameplay z Xenoblade Chronicles 2 z targów Gamescom 2017, link poniżej:

Ino1Mario
    Ino1Mario
    Participant

Na 7 listopada Nintendo zapowiedziało Direct poświęcony wyłącznie Xenoblade Chronicles 2 – zaczyna się o 15:00 naszego czasu.

Sent
    Participant

my body is ready

Ino1Mario
    Ino1Mario
    Participant

Kolejna partia :) spot i 2 gameplaye

kosmaty
    Participant

Ktoś z Was gra? Jakie wrażenia?

Goral
    Goral
    Participant

Dużo dobrego mówi się o nowym Xeno, ja jeszcze nie posiadam gry ale chętnie poczytam o pisanych wrażeniach :)

roszaczek
    Participant

Gram i mi sie podoba. Brakowało na switcha takiej typowej przygodówki.
    Podoba mi sie rozwiązanie broni (otwierasz takie kryształy i losuje Ci się nowa broń) nie wiem czy było tak w innych częściach. Brakuje mi jedynie tego że postacie nie zmieniają wyglądu ( nie ma zbroi itp. które zmieniają wygląd) ale chyba to nie jest najważniejsze :)
    Nie wiem dlaczego tak zrobili Twórcy gry ale kompas który ma pokazywać w jakim kierunku masz podążać z misja nie działa tak jak powinien. Podobny jest do kompasa jak w Elder Scroll. Lecz tutaj mamy tak ze jak sie odwrócimy od misji i będziemy mieć kierunek misji za sobą i będziemy biec przed siebie to kompas nadal bedzie wskazywał prosto tylko odległość będzie się zwiększać. To jest jedyna rzecz która mi przeszkadza. Świat jest bajecznie piękny. Trzeba to zobaczyć :) walka dobra, ale wydaje mi się że nie które starcia trwają wieczność…
    Jak wyjmiemy z docku to grafika spada, widać jak by lekko ekran był rozmazany ale szybko się do tego przyzwyczaiłem. Przynajmiej dymki czatu są wyraźne.
    Już mam nabite 20h grania i wydaje mi się że cały czas jestem na samym początku. Mam nadzieje że tak jest i szyko mi się nie znudzi granie :)
    Moja ocena 8/10

I warto kupić jeśli lubisz przygodówki.

roszaczek
    Participant

Zmieniam swoją ocenę.
    Czym bardziej się zagłębiam w fabułę i idę do przodu gra się robi coraz lepsza i ciekawsza!
    9/10!

Ioosth
    Participant

a ja mam problem zeby gre kupic… w zadnym z okolicznych sklepow nie ma, a online nie kupuje.

kosmaty
    Participant

@roszaczek
    Dzięki za opinię :)
    Drugi post zmotywował mnie do ponownego rozpatrzenia zakupu. Odrzucają mnie długie statyczne walki (przynajmniej tak wygląda to w gamplayu, który widziałem). Boję się, że ze względu na mój styl grania to 5 minut na kanapie, to pół godziny w łóżku a to godzina w autobusie, będę musiał przerywać walki i do nich wracać…
    Co się też wiąże z moim stylem grania to eksploatowanie przez większą połowę czasu switcha jako handheld a tutaj XC2 nie błyszczy… :(

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 tydzień przez  kosmaty.

roszaczek
    Participant

To Ci powiem ze ta gra i na to ma rozwiązanie. Nikt Ci nie każe podchodzić do każdego potworka i się z nim napierdzielać ;) . Oczywiście niektóre zadania poboczne tego wymagają ale jest ich mało. Nie liczę również walki z bossami. Nie są aż tak dłuuugie. Dużo jest fimów opowiadające co się działo i dzieje.
    Jeśli nie masz ochoty lvlować to możesz chodzić do tawerny wyspać się i Ci z automatu podnosi lvl. Wiec nie ma tragedii… Jak mnie meczą walki z przeciwnikami to zwiedzam okolice i wykonuje łatwiejsze zadania poboczne

Ale reklamuje tą grę ;p

kosmaty
    Participant

Ale reklamuje tą grę ;p

XD skutecznie
    Już dzisiaj szukałem sklepu w pobliżu :D

rez007
    rez007
    Participant

Gra jak na razie (4chapter) jest niesamowita czuć w niej pierwiastek xenogears z psxa. Graficznie małe dzieło sztuki w trybie zdokowanym oczywiście każdy kolejny tytan wygląda fenomenalnie, muzyka przepiękna Mitsuda w najwyższej formie dużo biegam w tych samych lokacjach i muszę przyznać że żaden kawałek z ost mnie jeszcze nie zmeczyl :).
    A co do walki to na początku była dość chaotyczna dosłownie nie wiem co się działo i nie wiedziałem gdzie mam spoglądać na ekranie poprostu oczojeb ,ale po ok 10 h czuję ze w koncu udalo mi sie nad nia zapanowac, system jest niesamowity że by nie tłuc gościa 10 min wystarczy mu odpalić 3 stopniowe combo elementarne i po sprawie ;) .
    Zachęcam wszystkich do kupienia tej perełki ;).

roszaczek
    Participant

Mam pytanie Panów jak i Pań którzy graja w ten tytuł.
    Nie wiem czy tak jest czy mój kontroller jest uszkodzony.
    Chodzi mi o pro kontroler, Gdy gram na nim i wciskam lewa gałkę do góry to zamiast biec zaczyna truchtem biec (dwa razy wolniej) jak lekko skręcę w lewo lub w prawo zaczyna już normalnie biec…
    Wiec chciałem się dowiedzieć czy doświadczyliście tego samego?

Akkariynn
    Participant

Zastanawiam się nad kupnem tych nowych xeno i chętnie poczytałabym co macie do powiedzenia. Patrząc po trailerach wygląda całkiem typowo jak na jrpga *gatunek sam w sobie kocham*i boję się że faktycznie będzie to zwykła historia fantasy z otwartym światem. Postacie mają cudne designy, ale ich charaktery wydają się być nieco płytkie. Tak więc, jak ktoś przeszedł już grę i może się wypowiedzieć na temat rozwoju niektórych postaci w trakcie fabuły, byłabym wdzięczna.

Łącznie w temacie 16 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie