Super Bomberman R

Łącznie w temacie 7 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 

skizo
    Keymaster

Jako, że gra (również w czasach Amigii pod tytułem Dynablaster) od zawsze towarzyszyła każdej mojej konsoli to postanowiłem przyjrzeć się również najnowszej wersji, która pojawi się na Nintendo Switch i muszę przyznać, że naprawdę wygląda to bardzo dobrze. Rozgrywka i jej podstawowa mechanika się nie zmieniła (bo i po co) ale wszystko to wygląda bardzo żywo, automatowo. Animację dopracowane na najwyższym poziomie – jest kolorowo, jest dynamicznie i mimo, że jestem singlowcem (w grze ma być rozbudowana przygoda) to w tym przypadku multi (nawet do 8 graczy na jednym ekranie!) powinno zarządzić na przenośnym switchu i mnie namówili. Obok Zeldy i Arms to moja trzecia obowiązkowa pozycja w najbliższym czasie.

"All your base are belong to us" - Zero Wing

mobor
    mobor
    Participant

Też się czaję ale… na miły Bóg – nie za takie pieniądze!

hallkyon
    hallkyon
    Moderator

Też się czaję ale… na miły Bóg – nie za takie pieniądze!

Dokładnie. Sam z chęcią bym zagrał, ale nie za 50 euro.

Kojin
    Kojin
    Participant

Ja bym się za to nie złapał nawet jakby za darmo dawali. Sorry ale na takie gry obecnie po prostu szkoda mi czasu. Już nawet nie chce mówić/pisać że gra wygląda jak port z Androida. Tak, wiem, właśnie to napisałem ;)

lordxan
    lordxan
    Participant

A dla mnie to był pierwszy zakup z estore , bo nie było jeszcze w sklepach pudełkowej wersji w dniu premiery. Świetna gierka do pogrania z dzieciakami w story i co-op, a sam lubię odpalić na kilka sesji świetny tryb on-line multiplayer i powalczyć o awans do wyższej ligi w rankingu.
    Jak na premierę sprzętu o software w wersji beta to online działa zadziwiająco stabilnie

effe
    Participant

Cześć
    Gra ktoś z Was w Bombermana? Można ustawić aby zagrać w 2 lub 3 osoby bez komputera lub osoby z sieci? Próbuję na różne sposoby, ale w opcjach mam tylko 4 i 8 osób w dziale Battle. Z kolei w dziale Store można tak ustawić, ale gramy oboje przeciwko balonom ;) A mi bardziej chodzi to żeby grać przeciwko sobie.

effe
    Participant

OK już wiem, trzeba wybrać opcje Multiplayer i wyłączyć 3 lub 4 gracza jako komputer.

Łącznie w temacie 7 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie