Resident Evil Revelations

Łącznie w temacie 6 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 

sawo
    Participant

Witam.
    Czy ktoś wie, gdzie można (lub będzie można) kupić pudełkową wersję RER/RER2?
    Ponoć mają być sprzedawane osobno, lub w dwu-paku.
    Ale wciąż nigdzie nie widzę choćby małej wzmianki, że będzie ona w sprzedawana w polskich sklepach.

mobor
    mobor
    Participant

Bo nie będzie. W EU pakiet jest tylko do zassania.
    Jeżeli chcesz kupić pudełko – musisz sciągnąć z US ale i tak w wersji fizycznej jest tylko jedynka – dwójka jako kod więc nie wiem czy zabawa ma sens (import kosztuje jednak parę dolców extra).
    Mi na pudełku nie zależało bo jedynkę mam już w pudełku na 3DS – wystarczy.

Kupiłem więc obie gry w eShopie. Po zakupie jednej, dostajemy rabat 19zł na drugą grę (automatycznie)

Dobra wiadomość – obie gry mają PL napisy
    Grafika na tablecie wygląda całkiem znośnie (na TV nie gram wcale Switchem więc nie sprawdzałem tego trybu)

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 tygodnie przez mobor mobor.

Kojin
    Kojin
    Participant

Niestety nie będzie. Nawet nie dawno było o tym info na głównej. Europejski oddział Capcomu zdecydował że w EU gra nie dostanie wydania fizycznego więc pozostaje Ci jedynie albo zakup cyfrówki albo import z US. Ponadto nie licz na żaden dwupak. Na karcie jest tylko jedynka, RE:R2 i tak musisz sobie ściągnąć z eShopu.

Gdybyś kupował cyfrówkę, to dodam jedynie że przy zakupie obu jest zniżka w wys. 18% więc za obie wychodzi dokładnie 160 pln. Nie widać tego na pierwszy rzut oka bo RE:R jest za 79 a RE:R2 za 99, ale jak kupisz pierwszą, druga zmienia cenę na 81 zł.

sorry: mobor mnie ubiegł :P

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 tygodnie przez Kojin Kojin.

sawo
    Participant

Ok. Dobrze wiedzieć.
    Planuję tylko spróbować jedną (najprawdopodobniej jedynkę) więc po prostu kupię na eSzopie.
    Dzięki za info!

roszaczek
    Participant

Znalazłem sklep co sprowadza gry z Ameryki. Jeszcze się nie orientowałem ile by wziął za pudełko. Jak będę coś wiedział mogę dać znać.

roszaczek
    Participant
Łącznie w temacie 6 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie