Pytanie odnośnie konsoli

Łącznie w temacie 11 odpowiedzi.
  • 
    sudigames
    sudigames
    Participant

Witam serdecznie, mam takie pytanie czy w tej konsoli znajdują się takie aplikacje jak przeglądarka internetowa, youtube lub twitch? Bo mieli to chyba wprowadzić, a nigdzie nic o tym nie piszą teraz :) Pytam ponieważ jestem zainteresowany zakupem i nie wiem czy poczekać trochę na jakieś nowości.

hallkyon
    hallkyon
    Moderator

Nic się nie zmieniło, nadal nie ma.

sudigames
    sudigames
    Participant

Może w końcu się pojawią ;)

Ale chyba Fortnite, Paladins, FIFA 19 zadecydują nad kupnem konsoli, jeśli informacja zostanie potwierdzona.

hater
    Participant

nie lepiej pograć w te gierki na pc? wymagania na wszystko nie są dużo i na pewno będzie działać lepiej niż na switchu…

hallkyon
    hallkyon
    Moderator

+ nowa FIFA, znając EA, będzie niemalże identyczna jak osiemnastka, która i tak była wybrakowana względem wersji na pozostałe platformy. No i przygotuj się na płatny online. Zakup Switcha dla gier, które wymieniłeś średnio się opłaca, moim zdaniem. No chyba, że to dodatkowe atuty a głównym argumentem są dla ciebie inne gierki.

sudigames
    sudigames
    Participant

Spokojnie, mam też PS4 i dobrego PC więc daję radę, tak chce tylko innej konsoli spróbować ale zobaczymy jak to wyjdzie ;)

hater
    Participant

GPD WIN sobie lepiej kup zamiast switcha jeżeli nie interesują cię gry nintendo a chcesz „konsoli” przenośnej z opcją podpięcia do TV. Ogólnie konsole nintendo kupuje się żeby grać w exclusivy, dla innych gier jest to za przeproszeniem drogi szajs, substytut grania.
    Co najwyżej jeszcze indyki są spoko… tylko ponownie drogie.

sudigames
    sudigames
    Participant

Ten GPD WIN 2 jest spoko tylko cena to powala z nóg :D

Nie grałem nigdy na nintendo szczerze przyznam, a chciałbym spróbować czegoś nowego. Polecacie gry wyłącznie na nintendo? Chodzi o produkcje tylko na tą konsolę.

Chętnie bym w Mario Kart 8 Deluxe pograł z dziewczyną czy coś innego klasycznego. Często podróżujemy więc przenośna konsola to fajna sprawa.

hater
    Participant

GPD WIN 1 nie jest aż tak drogi, można dostać za 1kzł, ma wydajność mniej więcej switcha. Dwójka chyba dopiero co wyszła. Pamiętaj, że do switcha musisz kupić gry, które tanie nie są, z kolei na GPD WIN zalogujesz się na swoje steamowe konto i grasz;)
    Switch ma póki co trochę mało nintendowskich gierek ale większość jest bardzo dobra: Zelda, Mario Odyssey, Splatoon, Mario Kart, i inne trochę gorsze, inne jeszcze nadchodzą.
    Konsola jest fajna, ale specyficzna. Warto się zastanowić w co i jak będziesz grał, nastawić na wypróbowanie exclusive’ów. Bo kupowanie switcha dla Fortnite, albo Paladins no to… ciekawe czy graczy znajdziesz jeżeli nie ma crossplaya;) Dodatkowo istnienie tych gier to jedno, a optymalizacja to drugie… Może się okazać, że gry będą ale grać w nie po prostu nie będzie sensu. Dlatego podrzuciłem Ci GPD WIN, bo z takim nastawieniem nie będziesz ze switcha zadowolony. Z tym, że do tych tytułów rzeczywiście przyda Ci się dwójka;)

sudigames
    sudigames
    Participant

Zelda, Mario Odyssey, Splatoon, Mario Kart właśnie te gry chciałbym wypróbować. Co do GPD WIN to jakoś nie mam przekonania, a gry na steam również trzeba kupić. Tutaj na Switcha zawsze można używane dorwać taniej czy coś ;)

hater
    Participant

A no to spoko;) Tylko nie licz na tanie używki;)

Łącznie w temacie 11 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie