Pokemon Gold/Silver 3DS

Łącznie w temacie 5 odpowiedzi.

Posted In: Gry

 • 
  #104462

  Kinyo
  Participant
  Postów: 7

  Za tydzień wychodzą Pokemon Gold i Silver na 3DS, zamierza ktos się zaopatrzyć?
  Dziwne trochę, że nie dali Crystal, tak jak poprzednio Yellow jako trzecią, ale obstawiam, że udostępnią to za jakiś czas licząc, że ludzie kupią 2 wersję (teraz i pózniej), a nie od razu najlepszą.
  Btw. pytanie co do wersji pudełkowej, orientuje się ktoś, gdzie można kupić za mniej niż 50zł? Znalazłem dostępną tylko w 1 sklepie online, reszta albo brak towaru, albo ok 60zł+wysyłka (np. allegro).

  
  #104464

  rolnik
  Keymaster
  Postów: 184

  Udało mi się zaklepać wersję Silver w pudełku na cdp.pl. Zapłaciłem za swoją kopię 44 złote z darmową dostawą do kiosku Ruchu. Ogólnie trzeba monitorować stan sklepów, ewentualnie podzwonić i popytać, czy będą jeszcze pudełka na stanie.

  A Crystal nie pojawi się w VC ze względu na to, że jest to definitywna wersja, więc nie byłoby sensu kupować pozostałych. Taka jest moja teoria.

  
  #104465
  VanRado
  VanRado
  Participant
  Postów: 7

  Zakupie w eshop’ie Gold,a potem na Silver na drugą konsolę.Chciałem brać w pudełku lecz stwierdziłem że to się nie opłaci bo i tak to tylko kawałek głupiego kartonu z kodem który z latami będzie już bez użytku. Też chciał bym Cristal,lecz pewnie teoria @rolnik‚a ma sens że owa wersja się nie ukażę,a szkoda.

  
  #104466

  Sent
  Participant
  Postów: 301

  @vanrad0 @rolnik – Bullshit, yellow w końcu wydali, bo to zawsze dodatkowa kasa :P AFAIK crystala musieli zrezygnować, ponieważ nie mogli zmusić do działania pokemon communication center, które w oryginale dostępne było tylko w japonii

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 10 miesiące przez  Sent.
  
  #104469
  Krzychorek
  Krzychorek
  Participant
  Postów: 29

  Wiadomo, czy będzie możliwość wymiany pokemonów online?

  Super Mario 3D Land
  Mario Kart 7
  Hyrule Warriors Legends
  Krzychorek 1908-2669-7702

Łącznie w temacie 5 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

  lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie