Pokemon Gold/Silver 3DS

Łącznie w temacie 5 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 

Kinyo
    Participant

Za tydzień wychodzą Pokemon Gold i Silver na 3DS, zamierza ktos się zaopatrzyć?
    Dziwne trochę, że nie dali Crystal, tak jak poprzednio Yellow jako trzecią, ale obstawiam, że udostępnią to za jakiś czas licząc, że ludzie kupią 2 wersję (teraz i pózniej), a nie od razu najlepszą.
    Btw. pytanie co do wersji pudełkowej, orientuje się ktoś, gdzie można kupić za mniej niż 50zł? Znalazłem dostępną tylko w 1 sklepie online, reszta albo brak towaru, albo ok 60zł+wysyłka (np. allegro).

rolnik
    Keymaster

Udało mi się zaklepać wersję Silver w pudełku na cdp.pl. Zapłaciłem za swoją kopię 44 złote z darmową dostawą do kiosku Ruchu. Ogólnie trzeba monitorować stan sklepów, ewentualnie podzwonić i popytać, czy będą jeszcze pudełka na stanie.

A Crystal nie pojawi się w VC ze względu na to, że jest to definitywna wersja, więc nie byłoby sensu kupować pozostałych. Taka jest moja teoria.

VanRad0
    Participant

Zakupie w eshop’ie Gold,a potem na Silver na drugą konsolę.Chciałem brać w pudełku lecz stwierdziłem że to się nie opłaci bo i tak to tylko kawałek głupiego kartonu z kodem który z latami będzie już bez użytku. Też chciał bym Cristal,lecz pewnie teoria @rolnik‚a ma sens że owa wersja się nie ukażę,a szkoda.

Sent
    Participant

@vanrad0 @rolnik – Bullshit, yellow w końcu wydali, bo to zawsze dodatkowa kasa :P AFAIK crystala musieli zrezygnować, ponieważ nie mogli zmusić do działania pokemon communication center, które w oryginale dostępne było tylko w japonii

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 tydzień przez  Sent.

Krzychorek
    Krzychorek
    Participant

Wiadomo, czy będzie możliwość wymiany pokemonów online?

Super Mario 3D Land
    Mario Kart 7
    Hyrule Warriors Legends
    Krzychorek 1908-2669-7702

Łącznie w temacie 5 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie