Pierwsze zakupy

Łącznie w temacie 21 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 
    Robson
    Robson
    Participant

Jak niemal wszyscy na premierę łyknąłem Zeldę, a do tej pory zaopatrzyłem się już w Fast RMX i Snipperclips. Fast RMX solidnie wciąga szybkością, a Snipperclips ciekawymi pomysłami, choć gra w pojedynkę prawie nie ma sensu ;). Obecnie myślę jeszcze o Shovel Knight’cie.

Barowy
    Participant

Ja Switcha kupiłem w zestawie z Zeldą, później Metal Slug 3. No i z USA zamówiłem The binding of issac afterbirth + w edycji Launch. Dla mnie to must have, gdy zobaczyłem że będzie na tej konsoli to od razu zamówiłem swojego switcha, gra genialna i w końcu sensownie wydana w pudełeczku:3.

wojciu
    Participant

A ja już dokupiłem kilka dni temu Zeldę w pudełku i jestem zachwycony :) Ten otwarty świat przypomina mi trochę Xenoblade :)

Endriu
    Participant

Ja kupilem narazie tylko zelde. W przys lym miesiacu kupie mk8 deluxe pozniej pewnie splatoon 2. Fe warriors raczej jak stanieje – nie jestem az takim fanem gry z serii warriors. Pozniej raczej mario odyssey. Jezeli wyjdzie xenoblade to pewnie tez lykne, moze dragon quest11 jak wyjdzie u nas. Pozatym raczej nic ciekawego nie ma w zapowiedziach.
    No i tego season passa dla zeldy kupie – glownie dla nowej fabuly.

Ciekawe co na e3 bedzie ciekawego pokazane.

apa-sl
    Participant

Ja polecam jeszcze zwrócić uwagę na Lego City Undercover :) Planuję to zakupić po Zeldzie (premiera 4.04).

Endriu
    Participant

Stary tytul z wii u. Przesadzona troche cena wedlug mnie.

Łącznie w temacie 21 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie