Nowe gry? Zapowiedzi? Coś się dziać będzie?

Łącznie w temacie 8 odpowiedzi.
  • 
    NoSignal
    NoSignal
    Participant

Witam. Mam pytanie. Chcę zakupić sobie New 2ds XL aby ograć Ever Oasis i Monster Hunter Stories. Pytanie. Czy jest na co liczyć w przyszłości? Są jakieś zapowiedzi fajnych gier? Szukałem po necie ale nic nie znalazlem więc postanowiłem zapytać tutaj. Biblioteka biblioteką ale na nowości też bym jakieś liczył. Fajnie by było pograć w coś z fajną/ładną grafika. Może coś podpowiecie.

Sent
    Participant

jakieś pojedyncze gry się pewno pojawią, ale na nic wielkiego bym już nie liczył

NoSignal
    NoSignal
    Participant

A czy rozkład jazdy na stronie funkcjonuje? Ostatni jaki znalazłem to marzec.

Czyli na nowego MH na przykład nie ma co liczyć. MHW na duże konsole zamknął drzwi?

Szkoda że nie będzie już mega tytułów jak MHs itp.

NoSignal
    NoSignal
    Participant

Od półtorej roku też nie jestem w obiegu. Wyszło coś ciekawego w tym czasie? Wszystko mnie interesuje:) grałem wczesniej w Inazume. Bravely przeszedłem. Etrian Oddysey. Oraz duzo Lego ogralem:)

Zatem wszystko co warte uwagi wedlug was mnie interesuje

mikaneko
    mikaneko
    Participant

Zapowiedziane na razie na te wakacje są chyba tylko Captain Toad i WarioWare Gold.
    A przez ostatnie półtora roku z ciekawszych to wyszło jeszcze: Metroid: Samus Returns, Dragon Quest VIII, Fire Emblem Echoes, Etrian Odyssey V, Radiant Historia, Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux.

kurczak
    Participant

Tutaj są nadchodzące premiery na 3ds: https://whatoplay.com/3ds/upcoming/ :)

Kojin
    Kojin
    Participant

No niestety ale słabo to wygląda w przypadku 3DSa. Nintendo niby nie zaprzestaje wsparcia i nawet się odgraża że jeszcze w przyszłym roku można liczyć na jakieś gry, ale prawda jest taka że całe moce przerobowe idą teraz na Switcha a 3DS dostaje ochłapy spod stołu. Ja sam 3DSa trzymam głównie z uwagi na dotychczasową biblioteczkę gier + remaster Luigi Mansion z NGC i ew. Bowser Inside Story jak już kiedyś-tam wyjdą.

Co do MH – na 3DSie nie licz już na nic bo to zamknięty temat. Teraz z końcem sierpnia na NS wychodzi MH Generations Ultimate, czyli anglojęzyczna wersja MHXX. Niestety, oficjalna lokalizacja ominie 3DSy. A co do przyszłości serii na platformach Nintendo, MH World bardzo mocno zmienił „krajobraz” i prawdę mówiąc będzie dobrze jak seria w ogóle jeszcze w jakiejś formie trafi np. na NS. Capcom twierdzi że rozważają taką opcję, więc szansa jest, ale jednocześnie mówią że na port MHW nie ma co liczyć powołując się na względy techniczne, więc najpewniej wydadzą coś na starym silniku, ew. spróbują zrobić jakiś półśrodek – swego rodzaju kompromis i ożenek starego (dotychczasowe odsłony serii) z nowym (MH World). Tak czy inaczej, nic na 3DSa w planach nie mają, a w przypadku NS nowa odsłona to i tak perspektywa pewnie minimum 2-3 lat.,

Dlatego ogółem chociaż 3DS to fajna platforma i dostarczyła mi setek godzin przedniej zabawy, tak dziś, tu i teraz – poważnie zastanawiałbym się nad sensem zakupu tej konsoli. Jeżeli gdzieś okazyjnie, „po taniości” to ok, w przeciwnym razie raczej spoglądałbym w stronę Switcha.

Galdramadr
    Participant

Na 3DS, zgodnie z plotkami krążącymi po sieci, potencjalnie mogą trafić jeszcze dwie dość istotne gry: Minecraft i nowa Zelda.

Jak myślicie, czy Minecraft ostatecznie trafi do regionu PAL, prawie rok po premierze za oceanem? Słyszał ktoś jakieś wiarygodne info, skąd wzięło się to kuriozalne opóźnienie?

Sądzicie, że możliwe jest jeszcze wydanie nowej gry z serii The Legend of Zelda na 3DS – np. łącznie z premierą wersji na Switcha, tak jak zrobili z FE Warriors i Captain Toadem? Wierzycie w plotki że to będzie remake Link’s Awakening zbliżony wizualnie i gameplayowo do LBW? A może przeportują na 3DS i Switcha Wind Wakera z Wii U? ;P

—-

https://www.forbes.com/sites/olliebarder/2018/01/14/there-are-rumors-of-a-zelda-links-awakening-remake-for-the-3ds/#48bf56e25509

Łącznie w temacie 8 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie