Master Blaster Zero

Łącznie w temacie 8 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 
    rez007
    rez007
    Participant

Własnie zakupiony :)
    Świetny klimat starych dobrych Metroidow jak naraze wciągnoł mnie bez reszty :)
    Ktoś miał już z nim styczność?

emczer
    emczer
    Moderator

Ukończyłem praktycznie ten porcik i szczerze polecam.
    Niby trochę odświeżony, ale nostalgia mnie nie odpuszczała i czułem się, jak grając na pegasusie z 20 lat temu w to.
    Naprawdę nie mam co temu zarzucić.
    Warto wydać te 40pln na wersję odświeżoną niż 20pln na wersję z VC, zdecydowanie.
    Replayability dla mnie wysokie, no i nadaje się na krótsze posiedzenia.

Kogo interesuje niech kupuje, nie powinien się zawieść. :)

PS. Widzę, że wreszcie ktoś się zainteresował tą grą, więc postaram się machnąć reckę na portal w najbliższym czasie. :)

NNID: emczer
    FC: 3626-0905-9400

rez007
    rez007
    Participant

W takim razie czekam z niecierpliwością na recenzje :)
    Od siebie dodam że gram 2 dzień i rzeczywiście nadaje się jak znalazł na krótkie posiedzenia 3 Area już za mną Bossowie i i mini bossowie konkretni niektórzy naprawdę wymagajacy ale system sejwowania mile to ułatwia .

SebastianL92
    SebastianL92
    Participant

Również chętnie bym poczytał recenzję tej gry, zainteresowałeś mnie wcześniejszymi porównaniami do Metroida. Nigdy wczesniej nie wiedzialem w ogole o istnieniu tej gry, jaka jest fabula mniej wiecej?

3DS FC: 0301-9800-4470 | Nintendo ID: SebastianL92 |
    Multiplayer: Mario Kart 7, Pokemon Omega Ruby, Super Smash Bros. 3DS

emczer
    emczer
    Moderator

Obejrzyj sobie to Sebastianie, sam początek masz opening do Zero, a potem kawałek gameplayu:

Jak poczujesz się zainteresowany, to w sumie rzuć jeszcze ewentualnie okiem na trailer i kupuj, bo myślę, że się nie zawiedziesz. Dobra gra, właśnie niestety mało znana, bo poziom trudności jest dość wysoki jak dla przeciętnego gracza (hit odejmuje zdobyte zdolności) i przez to wielu szybko się odbiło.

Teraz grając w Zero mam lepsze jednak umiejętności niż za dzieciaka i poziom trudności jest widoczny, ale mi osobiście problemów niestety nie sprawił za wielkich, ale ja tą grę jednak trochę znam i wiem co i jak.

Warte pieniędzy, zdecydowanie; dalej chętnie zrecenzuję, potrzebuję tylko trochę wolnego czasu. :)

bulaxyz82
    bulaxyz82
    Participant

Wczoraj rozpocząłem 8 etap i potwierdzam słowa Emczera, gra warta uwagi. Nie miałem doczynienia z wcześniejszą odsłoną, ale gra nie należy do wyjątkowo trudnych. Stopień wzrasta gdy nasze umiejętności spadają do niższego poziomu, mimo wszystko gra się przyjemnie i bez większych problemów przechodzimy do kolejnych lokacji. Dobra alternatywa na krótsze posiedzenia przy konsoli.

emczer dopisał: Master Blaster z NESa to to samo, co Zero tu omawiane. Zero to po prostu odświeżenie tego klasyka. Są inne części na GB i PSX z tego co pamiętam, choć nie wiem, czy to z PSX nie było właśnie już przeróbką tego z NESa.

szach
    Participant

a ktora wersje lepiej kupic na switcha czy na new3ds ?

friend code: 0061-1449-5188
    Id : Byku30

emczer
    emczer
    Moderator

Sam zdecyduj, to to samo. Kwestia na czym wolisz grać.

Łącznie w temacie 8 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie