Kupno Switcha na święta

Łącznie w temacie 25 odpowiedzi.
  • 

Xuzon
    Participant

Cześć,

Czy ktoś jeszcze liczy na spadek ceny konsoli przed świętami, ewentualnie na jakieś bundle? Myślicie że warto czekać z kupnem czy kupić teraz i oszczędzić problemów z dostępnością?

Wiecie może kiedy przeważnie zaczynają się obniżki? Swojego 3DS kupiłem na premierze i nie śledziłem od tego czasu tego jak kształtują się ceny więc trudno mi ocenić jak to może być ze Switchem.

Dzięki!

mobor
    mobor
    Participant

Nie ma szans na obniżkę cen

KuBa_PL
    Participant

mobor może jakieś bundle być przecież :> nie uważasz?

FC: 1349-7719-1826

Sent
    Participant

no jeśli miałby wygladac jak ten bundel splatoona, to nie nazwałbym tego jakąs super ofertą

mobor
    mobor
    Participant

Ceny od premiery poszły w górę. Ja swojego kupowałem za 1350zł. Nintendo w wypadku konsol rzadko robi bundle ekonomicznie opłacalne. W wypadku 3DS to są zresztą w wiekszosci wypadków kolekcjonerki w chorych cenach.
    Switch nie potanieje bo po co Nintendo miałoby zbijac cenę skoro nie mają żadnego problemu ze zbytem? I to w ddodatku na Święta gdzie rynek notuje największe obroty? Poza tym firma zazwyczaj nie subsydiuje swoich konsol. Ponoć na Switchu wiele nie zarabiają

Sebatrox
    Sebatrox
    Participant

W MM masz bundle NS z Mario+Rabbids za 1650zł. Myślę, że to dobry deal jak ktoś chce kupić konsolę już teraz.

mobor
    mobor
    Participant

Czy ja wiem… Rabbitsy kupiłem w MM za 170zł

Sebatrox
    Sebatrox
    Participant

Dla mnie ok. Raczej na zestaw konsola plus gra za 1499zł nie ma co liczyć. Chyba, że z 1-2 Switch :)

mobor
    mobor
    Participant

Jedyną grę jaką udało mi się wyhaczyć w zasadzie za free to Snipperclips które kupiłem w zestawie 2 joyconów za 330zł – też w MM

Sebatrox
    Sebatrox
    Participant

Jedyną grę jaką udało mi się wyhaczyć w zasadzie za free to Snipperclips które kupiłem w zestawie 2 joyconów za 330zł – też w MM

Ukończyłeś już może Snipperclips? Interesuje mnie ile godz. zajmuje przejście wszystkich poziomów. Bo gra wydaje się całkiem spoko, szczególnie w co-opie.

mobor
    mobor
    Participant

wstyd powiedzieć ale na razie nie miałem czasu ograć :)

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 tydzień przez mobor mobor.

snejk
    snejk
    Participant

Jeśli chodzi o ceny hardwaru 3ds to mogę śmiało powiedzieć, że z czasem tylko rosną. Dokładnie tak jak ktoś tu ładnie powiedział, osiągają chory poziom.
    W dniu premiery 3ds zapłacilem za metallic cock sucker red flaming o3ds’a ok. 500, może nawet równiutko. Skusiło mnie te pare zachodnich tytułów – głównie mgs3d, residenty, dobrze się to wszystko zapowiadało, a potem taka kupa. 32gb softu wypchtane po brzegi. Ogrywam se to tak czasem i myślę, że to jednak dziadowswo w większości. To ile teraz kosztuje odpowiednik 3ds? Nawet 2ds? 700-800 zł? więcej? Za te same w większości i tak chujowe gry. Jakieś muppety łykają, a nintendo trzepie kase. Przypominam tylko, że każdy monopol jest zły dla konsumenta.

snejk
    snejk
    Participant

Mówiąc o zachodnich tytułach miałem oczywiście na uwadze oczekiwania odbiorcow na Zachodzie. I mam tu na myśli wszystko od rozgrywki przez styl audio-wizualny, Tyle można było wycisnąć, a zmarnowano ten potencjał dla jakichś figurek za równie wysokie pieniadze.

rez007
    rez007
    Participant

Nie no zdarzają się też okazje ja za swojego old white 3dsa zaplacilem cale 350 zl z zeldą niecaly rok temu .

mobor
    mobor
    Participant

Akurat śledzę rynek 3DS uważnie. NIGDY nie było tak że konsola aktualnie produkowana była za 500zł „w dniu premiery”. W dniu premiery 3DS kosztował 1350zł. Pozniej cena spadła do ok 1000zł a następnie do 850zl
    Zdarzały się sytuacje że pojawiały się wyprzedaże starych modeli – wpierw FAT’a po premierze XL (ok 2 lata temu można było kupić nowego FAT’a z grą nawet za 250zł) a później ten sam los spotkał też XL’a którego zastąpiła seria New3DS… Nigdy aktualna rewizja konsoli 3DS nie była sprzedawana poniżej 800zł (wersja XL) czy 700zł (model mniejszy) Sprzęt jest dobrze wyceniony Utyskiwanie na cenę w polskich warunkach należy jednak raczej przekierować do własnego pracodawcy bo zarobki w tym kraju wołają o pomstę do nieba. A co się zaś tyczy samych gier – ja na brak porządnych gier w wypadku 3DS nie narzekam i nie czuję się muppetem. Jeżeli ktoś ma problem z uszanowaniem tegos tanu rzeczy – powinien zmienić forum zamiast pluć żółcią na użytkowników którzy wybierają to co im się podoba

Łącznie w temacie 25 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie