gry DS na 3DS

Łącznie w temacie 6 odpowiedzi.
  • 

play69
    Participant

Szukam, szukam i odnaleźć nie mogę.

Pytanie do Was brzmi: w co z platformy DS warto ograć na 3ds. Oczywiście chodzi o tytuły które pojawiły się wyłącznie na DS i w żaden sposób nie ogram ich nigdzie indziej.
    Zauważyłem że tytuły na DS chodzą na allegro czy tablicy w dobrych cenach stąd takowy plan.
    Dodatkowe pytanie o serię layton. Czy jakaś część z DS jest warta uwagi?

hater
    Participant

Bierz pokemony. Są w NAPRAWDĘ DOBRYCH cenach xD Serio, wydaje mi się, że tanie to są gry na 3DS-a, w naszym pięknym kraju dobre gierki na DS-a mają rangę zabytku i cenę adekwatnie wysoką. Myślę, że patrzyłeś na gry krzaki Disney’a. No albo ja tylko drogich szukam;)
    Napisz lepiej jakie gry lubisz, jakie gatunki.
    Wiadro jakichś tam z brzegu: oczywiście pokemony, Metroid Prime Hunters, Okamiden, Ghost Trick.
    Z tanich gier, to pewnie Mario: Mario Kart DS, New Super Mario Bros, Super Mario 64 DS ( co to za nazwa. A, no i tę grę ograsz też na N64;), Bowser’s Inside Story.

play69
    Participant

Dziękuję za ekspresową odpowiedź. Co do cen chyba masz racje! Z 2 strony pokemony mam na 3ds (chyba y), mario karta 7 tez posiadam. Co do metroida widziałem kilka gameplayów i ni cholery nie rozumiem fenomenu tej gry;). Seria Mario z pewnością zostanie przeze mnie wyszukana.

SebastianL92
    SebastianL92
    Participant

Szukam, szukam i odnaleźć nie mogę.

Serio?
    Temat wałkowany 43299851 razy. A do tego mój poradnik: http://sebagra.blogspot.com/p/poradnik-nintendo-3ds-2ds-ds.html

BTW.

Co do metroida widziałem kilka gameplayów i ni cholery nie rozumiem fenomenu tej gry;)

Też nie widziałem dopóki nie zagrałem.

0301-9800-4470 [3DS Classic]
    1564-7123-0189 [N3DS XL]
    Nintendo ID: SebastianL92
    http://sebagra.blogspot.com – Gry, filmy, komiksy. Nintendo i backlog. Popkultura.

hater
    Participant

OP słabo to wyraził, ale chodziło mu o tanie gry.
    Metroid to całkiem spoko FPS, w którego co zdumiewające dzięki ekranowi dotykowemu da się grać na konsoli. I to do tego przenośnej. Ale tani za bardzo nie jest. Gry dosyć tanie to właśnie mario, albo może Laytony.
    No i co to jest tanio?

play69
    Participant

Tanio to dla mnie okolice 80 pln. Grywam w zasadzie na kilku platformach (x360, ps4, vita, 3ds czy pc) i muszę przyznać że najdrożej jeżeli chodzi o zakup gier wychodzi mnie 3dsik. Zakochałem się w dzieciństwie w pegasusie (mario etc.) i milosc odżyła. Ostatnio ogralem ocarine i between worlds. Pykałem trochę w mario kart (nie ukrywam że zaczynałem od CTR którego wolę na ps1) poki, mario 3d etc. + klasyki na VC ale najbardziej przypadł mi do gustu właśnie layton stąd zainteresowanie DS’em. Co do Twojego poradnika Sebastianie to chyba kiepsko jest skolejkowany w googlach bo jedyna rzecz sensowna odnośnie ds na 3ds to art. z Cdaction 20 gier w które warto zagrać.

Łącznie w temacie 6 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie