Folia na tył

Łącznie w temacie 12 odpowiedzi.
  • 

EnrilSoul
    Participant

Hej

Mam problem. Mam switcha od jakiś 4 mc i widzę, że powoli rysuje mi się tył. Czy znacie jakąś dobrą folię, która zabezpieczy moją kochaną konsolę :)?

Pozdrawiam
    Enril

mapokl
    Participant

Musiałbyś się zainteresować większymi do wszystkiego które można sobie docinać. Bo raczej nigdy się z tym nie spotkałem. Zwykły case/pokrowiec nie wystarczy?

Nerka
    Nerka
    Participant

Hej,
    mógłbyś na tył nakleić naklejkę, których jest trochę na aliexpress. Jedyną wadą podobno jest to, iż potem gdy się odkleja je, to trochę niszczą się plecki.

EnrilSoul
    Participant

Dzięki za odpowiedzi. Niestety chyba zostanę przy pokrowcu i mocnym dbaniu. :)
    Temat do zamknięcia :)

mcb
    mcb
    Participant

@enrilsoul, mam podobny problem. Tył „słicza” pokancerowałem praktycznie od razu po wyjęciu nówki z pudełka (naklejając folię na ekran). Od tamtej pory obchodzę się z konsolą jak z jajkiem, ale i tak zastanawiam się nad czymś takim: http://allegro.pl/silikonowy-ochraniacz-na-konsole-switch-cza-i6772018349.html?fromVariant=6810155651 (za ~16zł chyba warto zaryzykować). Jeżeli wierzyć sprzedawcy, to konsola w tym etui bez problemu mieści się w stacji dokującej. Może ktoś tego używał?

hidek
    Participant

Po co się tak spinać? Na ebayu już są dostępne ramki na Switcha. Jak się komuś bardzo porysuje to może sobie sam wymienić. http://www.ebay.pl/itm/Replacement-Front-Housing-Frame-Back-Cover-Faceplate-for-Nintendo-Switch-Console-/263136500975?hash=item3d44285cef:g:ev8AAOSwjIRZjBpr

EnrilSoul
    Participant

Tak wymiana ramki to już ostateczność :)
    Lubię jak mój sprzęt wygląda prawie jak nowy. :)

mobor
    mobor
    Participant

Poczekajcie moment. Hori coś tam ma wypuścić na dniach. Widziałem zajawki w japońskich sklepach

Goral
    Goral
    Participant

Myślełem o tym czy w niedalekiej przyszłości będą w sprzedaży wymieniane tylne panele. Ale te chyba nie są oryginalne i chyba Nintendo takich nie wypuści..

mcb
    mcb
    Participant

Kupiłem gumowe cudo z linka, który wrzuciłem wcześniej. Uważam, że za taką cenę jakość jest jak najbardziej ok. Na zdjęciach z aukcji „gumka” wygląda na grubszą niż jest w rzeczywistości. Konsolę w docku umieszcza się dość ciasno, ale przy tym właściwie nie ma możliwości jej uszkodzenia/porysowania, bo nie ma z dockiem bezpośredniej styczności – wszystko opiera się na założonej gumie (oczywiście poza samym złączem). Podsumowując: jest niewielka strata na wygodzie, ale dodatkowa ochrona spełnia swoją rolę (no chyba, że umieszczasz i wyjmujesz konsolę z docka kilkanaście razy dziennie, wtedy może irytować).

EnrilSoul
    Participant

mcb
    mcb
    Participant

Hmm, chyba za krótko to mam (dziś przyszło). Zdejmowałem, ale po tak krótkim czasie nie widać absolutnie żadnej różnicy. Gdyby po dłuższym okresie coś się zmieniło, na pewno pewno dam znać.

Łącznie w temacie 12 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie