Fire Emblem Heroes

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.

Posted In: Po godzinach

• 

Syusuke Fuji
    Participant

WItam, chciałem się zapytać jakie są wasze odczucia na temat FE:H, może macie jakieś ciekawe taktyki na grę.

Moje osobiste odczucia są całkiem dobre ( w porównaniu do innych gier mobilnych tylko jedna przykuła moją uwagę do teraz – Brave Frontier )

Na +

– Fajne animacje
    – Przyjemna muzyka
    – Duża ilość postaci ( dużo możliwości taktyk )
    – Nawet niezła historia jak na taki rodzaj gry

Na –

– Gacha Game ( czyli tak zwany pochłaniać pieniędzy ) – sam zainwestowałem tylko raz 23 gemy
    – Słabe AI na arenie
    – Dosyć prosta, ale możliwe że miałem dużo szczęścia w losowaniach.
    – Powtarzalna ( ale w jakim FE grind nie był powtarzalny )

Na tą chwilę posiadam 7 postaci 5* – w tym jedna ulepszona z 3*

– Effie
    – Ogma
    – Takumi
    – Tharja
    – Roy
    – Olivia
    – Julia

Na arenie głównie używam pierwszej czwórki i raczej nie mam problemów z wygrywaniem ( słabe AI )
    Ogólnie w grze pozostało mi już tylko trenowanie słabszych jednostek i zbieranie „piórek” mimo to przyjemnie mi się te kilka walk dziennie toczy.

Jeżeli ktoś chce dodać mnie do przyjaciół Moje ID: 3452828230

Jestem ciekaw co wy myślicie o tej grze.

rotfel
    Participant

Bardzo przyjemna gra, ładne animacje, dużo postaci, a każda ma kilka obrazków, które można obejrzeć. Nigdy nie grałem w nic z serii Fire Emblem na konsolach, ale ta gra mnie do tego mocno zachęciła.

pzdr

matii
    matii
    Participant

Ograłem ten tytuł parę dni, przeszedłem te 9 rozdziałów, wypróbowałem co dało się wypróbować. Jak pokazuje przykład @rotfel – gra-reklama produktu Nintendo na ich konsolach. Bardzo przyjemna, ‚krótka’, ‚mała’, ale zachęcająca do sięgnięcia po inne gry z serii. Innymi słowy dla mnie to okrojona, umniejszona wersja pełnoprawnych gier z serii FE. Przed ogłoszeniem przez Nintendo, że nie będą już wspierać f2p myślałem, że następne gry jak np. Animal Crossing będą w podobnej formule, tj. okrojona, umniejszona wersja pełnoprawnej gry na smartfonie aby zachęcić do zakupu na konsolach. Teraz jednak, skoro stawiają na rozwiązania płatnych gier, nie jestem do końca pewien czy rzeczywiście tak właśnie będzie (może przecież powstać twór ala Super Mario Run – niby też jakaś ‚reklama’ marki ale nie do końca). Ogólnie jak ma się możliwość zagrać – z czystej ciekawości naprawdę warto, zdecydowanie lepsza ‚gra’ aniżeli SMRun na krótkie posiedzenia (co w przypadku f2p raczej wymagane).

Jakusashi
    Jakusashi
    Participant

Ja tam się wkręciłem. Gram od premiery i dziennie się loguję. Wyprztykanie się z 50 staminy to kwestia parunastu minut, więc raz dziennie zrobić coś takiego to dla mnie nie problem. I tak jak @rotfel pisał. Gra zachęciła mnie jeszcze bardziej do serii FE umieszczając tym samym Awakening i Fates na szczycie mojej listy Plan To Buy.

Z serią miałem co prawda styczność już paręnaście lat temu przy The Blazing Blade (z GBA), ale byłem chyba wtedy zbyt młody by polubić taki styl rozgrywki. Może najwyższa pora odkurzyć swojego Advance’a i przymierzyć się do serii raz jeszcze jako dojrzały gracz…

FC: 0662-7024-9048

Ulubiona trójca :D

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie