Doom (2016)

Łącznie w temacie 6 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 
    Sebatrox
    Sebatrox
    Participant

Premiera jeszcze w tym roku na NS. FPSów nigdy za wiele na konsolach Ninny :)

rolnik
    Keymaster

Mała ciekawostka. Na karcie ma być tylko kampania z wszystkimi DLC, a multiplayer ma być do pobrania z eShopu. Ciekawe jaką cenę sobie zawołają?

Sebatrox
    Sebatrox
    Participant

Mała ciekawostka. Na karcie ma być tylko kampania z wszystkimi DLC, a multiplayer ma być do pobrania z eShopu. Ciekawe jaką cenę sobie zawołają?

Ja jestem za. Interesuje mnie tylko singleplayer w Doomie. Nie będę musiał kupować karty SD.

mobor
    mobor
    Participant

Od zakupu SD i tak nie uciekniesz bo już co druga gra zaciąga sobie coś z sieci. A to DLC (darmowe), a to patch i tak GB ubywają. Na razie zapodałem sobie 64GB więc sumarycznie te 96GB na jakiś czas wystarczy.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 tydzień temu przez mobor mobor.

Delorean_Dynamite
    Delorean_Dynamite
    Participant

Dajcie mi to już :-)

Btw jakiej firmy kupiłeś i w jakiej cenie?

Sebatrox
    Sebatrox
    Participant

Od zakupu SD i tak nie uciekniesz bo już co druga gra zaciąga sobie coś z sieci. A to DLC (darmowe), a to patch i tak GB ubywają. Na razie zapodałem sobie 64GB więc sumarycznie te 96GB na jakiś czas wystarczy.

Masz rację, chociaż nigdy nie gram w więcej niż 2 gry na raz. Póki nie będę zmuszony (jak w przypadku NBA) to raczej w najbliższym czasie nie planuję zakupu.

BTW gameplay z Doom’a:

Łącznie w temacie 6 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie