Doom (2016)

Łącznie w temacie 11 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 
    Sebatrox
    Sebatrox
    Participant

Premiera jeszcze w tym roku na NS. FPSów nigdy za wiele na konsolach Ninny :)

rolnik
    Keymaster

Mała ciekawostka. Na karcie ma być tylko kampania z wszystkimi DLC, a multiplayer ma być do pobrania z eShopu. Ciekawe jaką cenę sobie zawołają?

Sebatrox
    Sebatrox
    Participant

Mała ciekawostka. Na karcie ma być tylko kampania z wszystkimi DLC, a multiplayer ma być do pobrania z eShopu. Ciekawe jaką cenę sobie zawołają?

Ja jestem za. Interesuje mnie tylko singleplayer w Doomie. Nie będę musiał kupować karty SD.

mobor
    mobor
    Participant

Od zakupu SD i tak nie uciekniesz bo już co druga gra zaciąga sobie coś z sieci. A to DLC (darmowe), a to patch i tak GB ubywają. Na razie zapodałem sobie 64GB więc sumarycznie te 96GB na jakiś czas wystarczy.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 miesiące przez mobor mobor.

Delorean_Dynamite
    Delorean_Dynamite
    Participant

Dajcie mi to już :-)

Btw jakiej firmy kupiłeś i w jakiej cenie?

Sebatrox
    Sebatrox
    Participant

Od zakupu SD i tak nie uciekniesz bo już co druga gra zaciąga sobie coś z sieci. A to DLC (darmowe), a to patch i tak GB ubywają. Na razie zapodałem sobie 64GB więc sumarycznie te 96GB na jakiś czas wystarczy.

Masz rację, chociaż nigdy nie gram w więcej niż 2 gry na raz. Póki nie będę zmuszony (jak w przypadku NBA) to raczej w najbliższym czasie nie planuję zakupu.

BTW gameplay z Doom’a:

roszaczek
    Participant

Jestem ciekaw czy bedzie po Polsku. Skoro na innych platformach jest normalnie po Poslku to bylo by dziwne jak by rowniez Polskiego nie przerzucili na Switcha…

adrian187
    adrian187
    Participant

cena w okolicach 60 dolców…

FC: Adrian 3883-7469-7220 | New Super Mario Bros, Yoshi’s New Island, Dragon Ball Supersonic Warriors 2, Pokemon Yellow, Pokemon Platinum, Pokemon SoulSilver, Pokemon Black, Pokemon White 2, Pokemon Y, Pokémon Alpha Sapphire, Pokemon Sun, Pokemon Ultra Moon

kosmaty
    Participant

Ktoś zamówił już preorder? Szukam po sklepach z grami i allegro, ale ledwie kilka sklepów oferuje Dooma :O Najtaniej jak udało mi się znaleźć, to 209zł…
    Dziwne, że tak mało sklepów ma na to preordery. Nie sądzę, żeby w naszym kraju Sonic albo La Noire był popularniejszy a jest w każdym sklepie…

Raddo
    Raddo
    Participant

Może dlatego, że większość osób Dooma już zaliczyło na innych konsolach lub pc i nie ma aż tak dużego zainteresowania. Ja dosłownie pograłem 2 godziny na x1 i wraz z informacją o wersji na switcha, tytuł odstawiłem. Poczekam aż cena będzie trochę niższa lub kupię używkę i zaliczę tą grę na Switchu.

Raddo
    Raddo
    Participant

Może dlatego, że większość osób Dooma już zaliczyło na innych konsolach lub pc i nie ma aż tak dużego zainteresowania. Ja dosłownie pograłem 2 godziny na x1 i wraz z informacją o wersji na switcha, tytuł odstawiłem. Poczekam aż cena będzie trochę niższa lub kupię używkę i zaliczę tą grę na Switchu.

Dodam jeszcze że gra jest w cenie 199zł w zaufanym sklepie konsole i gry – link http://konsoleigry.pl/r?k=9106cc73&idp=9574

Łącznie w temacie 11 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie