Brzęczące joy cony

Łącznie w temacie 3 odpowiedzi.
  • 

AnoBercik
    Participant

Witam. Mam otóż taki problem iż moje joy cony strasznie brzęczą przy wibracjach, jak i ich moc jest znacznie mocniejsza (dotyczy to tylko dolnego wibratora). Odnośnie opinii iż jest to moja sugestywna ocena – posiadam drugą parę, która działa poprawnie.
    Także miałbym pytania:
    1. Czy w Polsce jest serwis Nintendo i jakie dokumenty trzeba im przedstawić?
    2. Czy możliwa jest własnoręczna naprawa takiej usterki?
    3. Czy istnieją serwisy zewnętrzne, które podejmują się napraw tego typu rzeczy?

apa-sl
    Participant

Odnośnie serwisu w PL – może spróbuj napisać na Facebooku do Nintendo Polska

emczer
    emczer
    Moderator

@apa-sl, kolego wyżej – nie ma serwisu w kraju i nie będzie oficjalnego jeszcze dłuższy czas. Prosiłbym jeśli chcesz pomagać, to tylko sprawdzonymi i potwierdzonymi informacjami. Nintendo Polska to co najwyżej grupa, Tobie zapewne chodzi o Dystrybutora Nintendo Polska, co napisze to samo co ja.

Serwis jest w Czechach.

@anobercik – Czechy, jak wspomniałem wyżej, potrzebujesz dowód zakupu, by potwierdzić okres gwarancyjny. Najlepiej wysyłać przez sklep, w którym dokonałeś zakupu, ale i z CQE możesz się sam kontaktować, ale nie przyśpieszysz w ten sposób naprawy. Sklep to najlepsza opcja.

Własnoręcznie jak nie wiesz co robisz, to zapewne stracisz gwarancję, więc nie polecałbym.
    Chyba, że silniczek wibracyjny się trochę poluzował, to jakoś ładnie go przytwierdzić zawsze można.

Serwisy zewnętrzne istnieją, ale nie polecam jeśli masz gwarancję, bo po takiej wizycie żadna naprawa już pewnie uznana za gwarancyjną nie będzie.

Edytowano:
    Albo jesteś dzisiaj kolejnym przypadkiem z tym samym, albo pytasz też o to na pewnej grupie fb… Sprawdź proszę przed wysyłką, czy to po prostu plastiki nie wchodzą w rezonans, więc dokręć śruby JC i ew. konsoli – każdą luźną, aż do momentu stawiania delikatnego oporu. W praktycznie każdym przypadku skrzypienia sprzętu i dziwnego buczenia te ustępują, po dokręceniu śrubek, co da lepsze spasowanie plastików.

NNID: emczer
    FC: 3626-0905-9400

Łącznie w temacie 3 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie