Bravely Second

Łącznie w temacie 37 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 

Fjuczers
    Participant

@sledzik

dzieki za obszerny kometnarz :) naciesze się Rune Factory 4, potem przyje Fire Emblem i biore Bravely Secony :D

Fjuczers 0147-0444-1315

AkiRoss
    AkiRoss
    Moderator

ja trafiłem na „ścianę” i jakoś nie mogę się przekonać do grania dalej, a to ledwo 3 akt i 35h gry na liczniku…

sposób zapełniania bestriariusza, wymuszający długie siedzenie w jednym miejscu, sprawia, że mi się nie chce… i nawet te wszystkie ułatwienia tu nie pomagają, bo jak pomyślę, że muszę trafić na jakiegoś 1 potwora, który pojawia się średnio raz na 20 walk to mam dość…

na chwilę obecną odnoszę wrażenie, że BD mimo swojej słabszej drugiej połowy jest lepszą grą niż BS… widać moje oczekiwania były zbyt wygórowane…

FC: 1521-5934-2615

Sledzik
    Participant

@akiross

Do bestiariusza nie przykładałem się wcale, więc nie zwróciłem uwagi na ten problem. Głównie skupiłem się na przedstawionej historii, i moim zdaniem od rozdziału czwartego robi się już ciekawiej, więc warto się jeszcze chwilę przemęczyć ;)
    Ale jeśli liczysz na jakieś większe wyzwanie, to możesz się zawieść, przynajmniej na normalnym poziomie trudności.

Graczdari
    Participant

Jakby ktoś był zainteresowany limitką :)

Bravely Second End Layer LIMITED – 279,99zł : http://powerplay.com.pl/pl/p/Bravely-Second-End-Layer-LIMITED-3DS-folia/4847

Mlodziany
    Mlodziany
    Participant

chej panowie.jak zdobyć piaty chapter? przeszedlem gre w 140 godzin…gram od nowa ..dalem new game plus(koncze pierwszy chapter i chcialbym w koncu zobaczyć calosc gry)
    z gory dzieki za odp.

Mlodziany
    Mlodziany
    Participant

ogarnelem juz ocb.kurde gra jest moim rpg’em życia! chyba lepsza od ChronoTrigger na SNESa:)
    mam pytanie czy jest jakies info,ploty,tipy czy wychodzi następna częsc?moze na Switch’a!

Mlodziany
    Mlodziany
    Participant

chej.jesli przeszedlem ostatniego bossa to jak grac dalej?w sensie dac nawe game plus czy continue?

Łącznie w temacie 37 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie