3DS XL – pokrowiec na Circle Pad Pro od Switcha i kompatybilność stacji

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.
  • 

zanstaszek9
    Participant

Witam,
    Posiadam 3DS XL, ostatnio na dużej przecenie zakupiłem Circle Pad Pro, jednak nie mogę znaleźć pokrowca na ten rozmiar, nawet na AliExpress. Czy pokrowiec od Switcha mógłby pasować? Bo boje się że może być nawet za mały na tego potwora.
    Jak to jest z kompatybilnością stacji dokującej? Oryginalna ze sklepu Nintendo do 3DS XL kosztuje 20 funtów, a nie zamierzam wydawać tyle na milsze ładowanie. Z kolei wszystkie podroby i zamienniki które znalazłem w necie mają napisane że są dla New 3DSa, o starym nie ma żadnej wzmianki. Chodzi mi głównie o taki system:
    https://m.ebay.co.uk/itm/USB-Charger-Charging-Dock-Station-for-NEW-Nintendo-3DS-3DS-XL/181966617815?epid=630564403&hash=item2a5e0e3cd7:g:nBcAAOSwCcZaSHbx
    Ma szansę to działac z moim dziadziusiem?

Sent
    Participant

Pokrowiec od Switcha to się obawiam, że będzie aż za duży :P Nie myślałeś by podejść do jakiegoś marketu typu saturn i przymierzyć chociaż na oko, czy będzie pasować?

Co do stacji ci niestety nie pomogę, ale osobiście bałbym się podłączać konsolę do takich chińskich wynalazków

mobor
    mobor
    Participant

produkcja wszelkich akcesoriów do wszystkich 3ds została już dawno zatrzymana – jak i produkcja konsol

zanstaszek9
    Participant

Wiem o tym, tego Circle Pada dostałem w sklepie z używanymi grami i sprzętem, w internecie już nigdzie nie idzie dostać używki. Dedykowanego pokrowca też nigdzie nie ma więc zostaje ale taki do Switcha albo szukanie innych do nawigacji/aparatów że akurat będzie rozmiarem pasować

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie