Nintendo wraca do Polski już 1 marca!

Habemus distributoram! Mamy nowego dystrybutora! Od 1 marca tego roku sprzedażą produktów Nintendo w Polsce zajmie się czeska firma ConQuest entertainment a.s. Oznacza to, iż być może gry na konsole Nintendo ponownie zawitają na sklepowych półkach. Już teraz na stronie Nintendo Polska znajduje się stosowna informacja oraz nowe adresy e-mail, pod które polscy klienci mogą zgłaszać swoje uwagi.

A tak wygląda czeska strona Nintendo, również prowadzona przez Conquest entertainment a.s.:
http://mojenintendo.cz

Czy już niedługo zobaczymy taką stronkę w polskiej wersji językowej? 🙂

Brak komentarzy

  1. Na czeskiej stronie jest cennik ale sprzed dwóch lat (chyba że słabo szukam). Gry przecenione z ~1200KCZ na 1000KCZ (195 na 149 PLN)
    a na cqe.pl ruszanie suwaczkiem zmienia listę znalezionych wyników
    22-100 PLN – 24 tytuły, 101-150 – 16 gier, 151-175 – 15 gier, 176-186 – 2 gry.

  2. Czyli istnieje szansa, że 3DS wróci na półki sklepowe? Od pewnego czasu przymierzam się do zakupu, ale jakoś nie mogłem się przełamać do alledrogo. Kiedyś otrzymałem konsolę regenerowaną (w opisie nowa). Jest szansa, że sprzęt trochę stanieje?

  3. Ink ma rację, wstrzymajmy jeszcze ten entuzjazm, pożyjemy, zobaczymy, ja osobiście jestem trochę zawiedziony wyborem, miałem cichą nadzieję, że na dystrybutora zostanie wybrany CD Project no ale cóż może ten wybór nie okaże się zły.

Dodaj komentarz