Fire Emblem Echoes: figurki amiibo odblokują specjalny dungeon

2

fe_echoes_amiibo

Jeśli oglądaliście styczniowy Direct poświęcony serii Fire Emblem pamiętacie zapewne, że razem z Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia zaanonsowano dwa nowe amiibo, przedstawiające głównych bohaterów gry: Alma i Celicę. Nie zapowiedziano jednak, co dadzą one w grze.

Sytuację zdaje się nieco klarować japońska strona sieci Amazon. Na karcie produktu obu figurek (wygląda na to, że w Japonii będą one sprzedawane oddzielnie, a na Zachodzie w dwupaku) znalazła się informacja sugerująca, że przytknięcie statuetek do konsoli zaowocuje pojawieniem się w grze nowego dungeonu.

Gra wspiera Amiibo Alma i Celiki, które zostaną wydane w tym samym czasie. Dzięki nim możliwe będzie zmierzenie się ze specjalnym dungeonem.

Nie wiadomo, czy obie figurki oblokują ten sam sam, czy różne dungeony. Nadal musimy więc czekać na dokładniejsze informacje.

Europejska premiera Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia nastąpi 19 maja tego roku.

PODZIEL SIĘ
Elan

2 komentarze

  1. Ino1Mario
    Ino1Mario (25 komentarzy) w dniu:

    Ciekawy pomysł na odblokowanie dodatku do gry. Może pojawią się jakieś gotowe zestawy figurek z grą na premierę. Swoją drogą strasznie dawkują informacje na temat tej nowej gry z serii FE.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!