FIFA 18 na Switcha w 60 klatkach na sekundę. 1080p na telewizorze, 720p w trybie przenośnym

3

FIFA 18 na Switcha nie będzie oczywiście tak efektowna jak na pecetach i konsolach konkurencji – edycja na przenośniaka Japończyków nie będzie hulać na silniku Frostbite, zabraknie w niej również trybu fabularnego „Droga do Sławy”. Nie ma cudów – Switch nie jest tak mocny jak maszynki w pełni stacjonarne, a tym bardziej droższe komputery.

Podczas wczorajszego gamescomowego livestreamu usłyszeliśmy jednak trochę dobrych informacji. Kierujący produkcją wersji na Switcha Andrei Lazarescu zdradził, że gra zawsze będzie działać w 60 klatkach na sekundę, na telewizorze zagramy w 1080p, a w trybie przenośnym w 720p.

Cały materiał możecie obejrzeć tutaj:

Mówiąc krótko: będzie płynnie, a to w takiej grze jak FIFA 18 najważniejsze.

PODZIEL SIĘ
Elan

3 komentarze

  1. bandi (315 komentarzy) w dniu:

    Ja też nie przepadam za Fifą i tej też nie kupie. Mam tylko nadzieje, że się nie obrażą jak mało kto kupi ich grę. W sumie jak się Switch sprzeda to jeszcze będą się prosić aby kolejne ich gry gracze kupowali.

    W sumie to Nintendo teraz powinno podkupić kilka studiów, np Platinum Games i wydawać jeszcze więcej swoich gier i wtedy gracze mieliby gdzieś takie EA – po prostu grali w te gry na innej platformie ;)

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!