Etrianopodobne Labirynth of Refrain: Coven of Dusk trafi na Switcha jesienią

0

Atlus kontynuuje serię Etrian Odyssey na 3DS-ie – w tym roku w Japonii pojawi się kolejna jej odsłona. Jeśli chcielibyście zagrać w coś podobnego na Switchu, NIS America ma dla was propozycję.

Jesienią na hybrydzie Ninny (a także pecetach i „peesczwórkach” – oryginalnie gra pojawiła się na Vicie w 2016 roku, jednak na Zachodzie nie zostanie wydana na przenośce Sony) wyląduje Labirynth of Refrain: Coven of Dusk, w którym wcielimy się w zarządce brygady podróżników. Będziemy ustawiać ich w różnych formacjach, a następnie posyłać do tytułowego labiryntu, by zbadać jego tajemnice, walcząc z potworami, rozwiązując zagadki i odnajdując skarby. Poziom trudności będzie rósł wraz z liczbą zdobytych kosztowności – będziemy musieli zastanowić się, czy wracamy z tym, co zebraliśmy, czy ryzykujemy i plądrujemy dalej.

Tytuł będzie można kupić zarówno w formie pudełkowej, jak i cyfrowej. W amerykańskim sklepie NIS można zaklepać edycję kolekcjonerską, w której skład wchodzi gra, talia kart tarota, zestaw 4 przypinek, artbook w twardej oprawie z zakładką, ścieżka dźwiękowa na dwóch płytach oraz kolekcjonerskie pudło. Zestaw wyceniono na 79,99 dolara (około 274 zł). Podobna edycja nie pojawiła się jeszcze w europejskiej wersji sklepu.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun zapowiadający wydanie gry na Zachodzie oraz kilka screenów:

PODZIEL SIĘ
Elan

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!