[E3 2018] Yoshi nie pojawi się w tym roku?

1

Jednym z głównych nieobecnych był Yoshi. Gra, która była planowana na ten rok, nie została w żadnej formie wspomniana podczas wczorajszej prezentacji. W rozmowie z Kotaku, dyrektor marketingu  Nintendo of America– Bill Trinen potwierdził, że tytułu nie będzie na targach E3, a więcej informacji dostaniemy w późniejszym okresie tego roku. Całkiem możliwe, że data premiery gry z zielonym jaszczurem została przesunięta na przyszły rok, co przytrafiło się Fire Emblem, które było planowane do wydania w 2018. Na oficjalnej stronie Nintendo, na podstronie Yoshi for Nintendo Switch można także zauważyć, że widnieje przyszłoroczna data. Prawdopodobnie podczas kolejnego Directa wszelkie wątpliwości z tą pozycją zostaną rozwiane.

 

 

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

1 komentarz

  1. Antari
    Antari (391 komentarzy) w dniu:

    Słaby rok dla Nintendo się szykuje. Samymi Pokemonami i Smashem planują sprzedać tyle systemów? Hmm. Zaczyna to przypominać Wii U i Wii. Choć dla mnie od początku tak było.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!