E3 2018 – Nintendorozpiska

0

Już wkrótce rozpocznie się wielkie święto graczy – targi E3. Poniżej znajdziecie rozpiskę co i kiedy będzie można obejrzeć od Nintendo.

Big N rozpocznie „swoje” E3 już 11 czerwca. Tego dnia odbędą się półfinały Splatoon 2 World Championship. Etap ten będzie trwał od godziny 0:30 do 2:00 (12 czerwca) naszego czasu. Zwieńczenie turnieju w postaci finału nastąpi 12 czerwca o godzinie 20:00. Poniżej możecie zapoznać się z drużynami biorącymi udział w zawodach:

Bezpośrednio po finałach Splatoon 2 World Championship odbędzie się kolejny turniej, tym razem w Super Smash Bros.. Nintendo nie podało dokładnej rozpiski godzinowej Super Smash Bros. Invitational 2018. Także dla Smashowców, Ninny przygotowało filmik promujący z zawodnikami:

Teraz pora na główny gwóźdź programu. Wideoprezentacja, na której zostaną pokazane tytuły first- i third-party na bieżący rok, odbędzie się 12 czerwca o godzinie 18:00 naszego czasu. Bezpośrednio po tym pokazie odbędzie się Nintendo Treehouse na którym będą prezentowane gameplaye ze świeżo zapowiedzianych gier.

Podczas wtorkowej prezentacji będzie możliwość wspólnego komentowania wraz z innymi użytkownikami na naszym kanale discordowym #rozentuzjazmowanie.

 

 

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!