Dusk Form Lycanroc: garść detali i trailer

4

W ostatnim tygodniu Pokémon Company ogłosiło pierwszego nieznanego dotąd stworka, który pojawi się w nowych odsłonach serii Pokémon, Ultra Sun oraz Ultra Moon. Będzie to Dusk Form Lycanroc, trzecia wersja ewolucji Rockruffa.

Teraz Pokémon Company ujawnia sposób na zdobycie stworka. Od 17 listopada (czyli dnia premiery obu gier) do 10 stycznia za pomocą Nintendo Network dystrybuowany będzie specjalny Rockruff, który będzie mógł ewoluować w Dusk Form Lycanroca. Żaden inny Rockruff nie zmieni się w nową formę Lycanroca.

Dusk Form Lycanroc będzie formą przejściową między znanymi z Sun i Moon formami Midday i Midnight. Stwór będzie poruszał się na czterech łapach jak forma dzienna, ale podczas ataku jego oczy będą zabarwiać się na czerwono, co jest cechą formy nocnej. „Zmierzchowy” Lycanroc będzie uczył się ruchów obu form: jako przykład podano ataki Accelerock oraz Counter, charakterystyczne odpowiednio dla dziennej i nocnej formy. Jego umiejętność, Tough Claws, zwiększy moc ataków bezpośrednich.

W sieci pojawił się także japońskojęzyczny trailer prezentujący nowego Poksa w akcji:

PODZIEL SIĘ
Elan

4 komentarze

 1. mikaneko
  mikaneko (153 komentarzy) w dniu:

  To coraz zabawniejsze.. Wydają nowe wersje gry, ale nowy pokemon będzie tylko do ściągnięcia i to w ograniczonym czasie po premierze xD

 2. PeterImp
  PeterImp (33 komentarzy) w dniu:

  No właśnie… Trochę kontrowersyjna strategia. O ile jeszcze z Greninją jakoś to można było przełknąć (bo to ten sam Pokemon jak każdy inny Greninja tylko ze specjalną umiejętnością), to w przypadku Dusk Form Lycanroc mamy właściwą nową ewolucję = nowego Pokemon-a

 3. Dante22
  Dante22 (56 komentarzy) w dniu:

  Ultra sun/Ultra moon będą miały pewnie tak mało do zaoferowania, że muszą jakoś zachęcić fanów by kupili jak najwcześniej. Jak tak dalej pójdzie to nowe pojedyncze pokemony będą jako płatne dlc.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!