Demo Kirby Star Allies zagościło w eShopie

8

Europejscy posiadacze Nintendo Switch właśnie otrzymali możliwość zapoznania się z wersją demonstracyjną najnowszej produkcji o różowym pochłaniaczu, Kirby Star Allies. Nadchodzące dzieło studia HAL Laboratory trafi do sprzedaży już 16 marca, a więc za dwa tygodnie.

Poniżej pełny zapis wideo z dema Star Allies.

PODZIEL SIĘ
hallkyon

8 komentarzy

 1. bulaxyz82
  bulaxyz82 (32 komentarzy) w dniu:

  I dobrze zrobiłeś. Samograj i chaotyczna rozgrywka, zerowe wyzwanie. Ta gra tylko ładnie wygląda, resztę gry przejdzie za Ciebie CPU.

 2. mobor
  mobor (273 komentarzy) w dniu:

  Jasne geniuszu. A nie pomyślałeś że idea tej gry to właśnie spokojna eksploracja kolorowych swiatów? Czego oczekiwałeś? Drugiego Donkey Konga? To jest gra przede wszystkim dla dzieci a nie dla fanów hardcorowej jazdy.

 3. bulaxyz82
  bulaxyz82 (32 komentarzy) w dniu:

  Kurcze, ale mnie zaskoczyłeś…eksploracja, gra dla dzieci,prosta rozgrywka, ja pitole no nie wiedziałem. Myślałem, że dostanę coś na styl Bayonetty. Przestań mi tu farmazonić. Gra jest prostacka i chaotyczna i to jest zdanie moje i moich córek. W odmętach internetu też zachwytów po ograniu dema nie słychać. Będzie z tego straszny średniak. Po Kirbym spodziewałem się czegoś solidniejszego, a nie takiej różowej KUPY. I szanuj moje zdanie Mobor, bo ja szanuje Twoje.

 4. Elan
  Elan (665 komentarzy) w dniu:

  Też muszę niestety przyznać, że fatalnie grało mi się w to demo. Jest chaotycznie i cukierkowo aż do zwrotu ostatniego posiłku. A Planet Robobot mi się podobał, więc to nie tak, że ta seria mi w ogóle nie pasuje. Coś jest nie tak z tym Star Allies.

 5. Goral
  Goral (142 komentarzy) w dniu:

  Animacja jak i oprawa wygląda cool, nie grałem jeszcze w demo ale oglądając gameplay może właśnie to zabawa skierowana w co – op’ie do młodszych graczy i rodzin czy znajomych średnio zajętych grami. Ogólnie uznana seria miłych platformowych rozrywek i może trafi do swoich odbiorców, tym razem tych młodszych bo może dla nich ostatnio mało było prezentów.
  Niedługo dostaną Nintendo Labo :)

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!