Darkest Dungeon zadebiutuje na Switchu 18 stycznia

2

[Update]

Za sprawą wydawcy Merge Games w marcu dostaniemy edycję pudełkową Darkest Dungeon: Ancestral Edition, czyli zestaw zawierający grę wraz z dwoma dostępnymi na tę chwilę DLC: The Crimson Court oraz The Shieldbreaker.

Cena to 39,99 euro (około 167 złotych, edycja na PS4 będzie 10 euro tańsza). Dla porównania, edycja eshopowa kosztuje 127 zł.

[Oryginalna treść newsa]

Jeszcze we wrześniu Red Hook Studio, deweloperzy odpowiedzialni za Darkest Dungeon, zamieścili na Twitterze wpis, w którym pokazali swoje dzieło hulające na Switchu.

Minęło kilka miesięcy i mamy wreszcie datę premiery tej idealnej dla masochistów pozycji. Premiera nastąpi rychło – Darkest Dungeon wyląduje na maszynce Nintendo już 18 stycznia i będzie kosztować 24,99 dolara (około 87 złotych).

DLC trzeba będzie dokupić oddzielnie – za dodatek The Crimson Court twórcy życzą sobie 9,99 dolara (około 35 złotych), zaś The Shieldbreaker wyceniono na 3,99 dolara (około 14 złotych). Trzecie DLC, znajdujące się jeszcze w produkcji The Color of Madness, również będzie dostępne na Switchu.

PODZIEL SIĘ
Elan

2 komentarze

  1. DarklyC
    DarklyC (49 komentarzy) w dniu:

    Gra ma świetny klimat i idealne nadaję się do gry na sprzęcie przenośnym w nocy w łóżeczku. Grałem na PS Vita i wspominam miło choć nie ukrywam że wiele w niej nie nawojowałem. Wbrew pozorą nie odbiłem się od poziomu trudności, ale od wymaganego grindu. Drużyna ginie czesto i pakowanie od nowa kolejnych bohaterów szybko mnie zanurzyło.

  2. panczok (83 komentarzy) w dniu:

    Po napojeniu krwia ziemi na normalnym poziomie trudnosci (kto gral to wie ze to game over przez zbyt duza ilosc zgonow) sprobowalem na latwym i tam gra jest juz DUZO przystepniejsza. Najwieksza bolaczka tytulu jest ogromna losowosc, co z czasem rozgrywki jest coraz bardziej irytujace.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!