Capcom rejestruje znak towarowy Monster Hunter: World

12

[Update]

Podczas konferencji Sony na E3 ujawniono, że Monster Hunter: World to nowa odsłona serii, która ominie konsole Nintendo. Gra trafi na PS4, XONE i pecety, zaoferuje otwarty świat i cykl dobowy. Nie wiadomo, że czy jest to reboot serii, czy raczej spin-off, którego wydanie nie przekreśla powstawania pełnoprawnej piątej odsłony serii.


W tym roku Japonia dostanie Monster Hunter XX w wersji na Switcha, a Zachód otrzyma RPG-owego spin-offa pod tytułem Monster Hunter Stories, ale… może będzie coś jeszcze?

Użytkownik forum NeoGAF o nicku Mellahan zauważył bowiem, że Capcom zarejestrował w USA znak towarowy Monster Hunter: World. Na razie nie wiadomo, co on oznacza (poza tym, że odnosi się do gier video i pochodnych), ale w internecie, jak zawsze w takiej sytuacji, zaroiło się od przypuszczeń. Może to tytuł Monster Hunter XX na Zachodzie? Może zapowiedź lokalizacji Monster Hunter Frontier? A może aplikacja na smartfony? E3 zaczyna się już dziś, więc możliwe, że bardzo szybko poznamy więcej szczegółów.

PODZIEL SIĘ
Elan

12 komentarzy

 1. Dante22
  Dante22 (55 komentarzy) w dniu:

  Monster Hunter: World może być zachodnią nazwą dla monster hunter xx a wyraz „World” może oznaczać połączenie graczy z 2 różnych platform(3dsa i switcha) i w sumie liczę, że to to ;p

 2. hellsplat
  hellsplat (20 komentarzy) w dniu:

  To ja może z zupełnie mało prawdopodobnej strony. Może Action MMO z mega otwartym światem. Dodatkowo ekskluzywna pozycja na PCty?

  A tak bardziej realnie to coś czuje, że może to mieć związek z aplikacją mobilną, nie wiem czemu.

 3. mapokl (40 komentarzy) w dniu:

  Wątpię w otwarty świat czy MMO Monster Huntera, bo tworzenie tego zajmuje lata, a nic wcześniej nie wyciekło. Na 3ds-y takiej gry nie stworzysz, wątpię też by mieli na tyle wcześnie dostęp do Switcha, czy jego wczesnej wersji bo to jednak firma zewnętrzna.

  Natomiast czy zdecydowali się wreszcie wydać Frontiera czy też to po prostu nazwa MHXX, albo coś jeszcze innego to czysta loteria.

 4. hellsplat
  hellsplat (20 komentarzy) w dniu:

  No wlasnie. Nikt chyba sie nie spodziewał, że nowy MH pojawi się na wszystkich aktualnych platformach prócz tych od Nintendo :D. Oczywiście rozumiem, ograniczenia technologiczne i fakt, że Nintendo ma swoje MH i na 3dsa i na Switcha i to nie jedne (mowa o 3dsie). Jednak trzeba powiedzieć, że jak usłyszałem, że zapowiedzieli to było „WOW”, jednak jak zobaczyłem na jakie platformy to już troche smutno się człowiekowi zrobiło

 5. Kojin
  Kojin (318 komentarzy) w dniu:

  Ehh… po prostu cały Capcom. Powiem wprost – tym zagraniem żółto-niebiescy odwinęli Nintendo z liścia w pysk. Jakby tego było mało MHXX dla zachodu wcale nie jest tak oczywisty jak mogło by sie wcześniej wydawać. Takiego zwrotu się noe spodziewałem. Jedyny plus zaistniałej sytuacji jest taki że nowy MH wyglada po prostu świetnie. Ciekawe jak potoczą sie dalsze losy serii, bo wg wypowiedzi jednego z twórców MHW to nieformalnie „piątka”, po prostu „world” bardziej im się spodobało.

 6. Antari
  Antari (381 komentarzy) w dniu:

  Wygląd to nie wszystko, a w przypadku tej serii to jakieś 10%. Szkoda, że gameplay wygląda na mocno wypatroszony. Seria znacznie ewoluowała od czasów PS2 -> 3DS i w tym nurcie wiele osób się zakochało. World to dla wielu informacja, że ich ukochana osoba ma raka i długo już nie pociągnie. Trzeba będzie się ponownie zakochać w tej nowej odsłonie, ale raz złamane serce szybko nie wróci do pełni szczęścia.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!