Capcom pracuje nad kilkoma grami na Switcha, w tym Ace Attorneyem

2

Capcom wsparł już Switcha kilkoma grami – niedawno firma podała, że jest zadowolona ze sprzedaży Ultra Street Fighter II: The Final Challengers i Monster Hunter XX – a w tym miesiącu na hybrydzie Ninny wylądują obie części Resident Evil Revelations.

Nie dziwi więc, że w wywiadzie dla Jiji prezydent Capcomu Haruhiro Tsujimoto powiedział, że jego firma pracuje nad kilkoma tytułami na Switcha. Zostaną one wydane najwcześniej w następnym roku fiskalnym, który zaczyna się w kwietniu. Japończyk zdradził nawet nazwę jednej z serii, która znajdzie się na „Przełączniku” – będzie to Ace Attorney. Nie wiadomo, czy będzie to port jednej lub kilku znanych już odsłon, czy zupełnie nowa cześć cyklu. Na konkrety i kolejne tytuły musimy jeszcze poczekać.

PODZIEL SIĘ
Elan

2 komentarze

  1. bandi (315 komentarzy) w dniu:

    Dokładnie był gdzieś news ze EA i Capcom jednak czekają dalej z inwestycją w gry a szkoda. Może chociaż Capcom się obudził i zauważył, że nie ma na co czekać bo na Switchu później będzie ciężej zarobić jak się wszyscy rzucą i będzie w czym przebierać jeśli chodzi o premiery

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!