[Bagietka] Ciekawa fanowska teoria tłumaczy kilka dziwnych rzeczy związanych z jednym z nowych Pokémonów

2
komala-full-2015787

Zerochan (http://www.zerochan.net/)

Wśród kilkudziesięciu Pokémonów dodanych w Pokémon Sun & Moon znalazł się Komala, przypominający koalę stworek, który cały czas siedzi na kawałku drewna. Charakteryzuje się on ciekawą umiejętnością, Comatose, która pozwala mu atakować bez problemów podczas snu.

A Komala śpi zawsze, gdyż taki jest jego domyślny status, choć, w odróżnieniu od stworków wysłanych do snu za pomocą ruchów takich jak Hypnosis, przy jego nazwie nie wyświetla się oznaczenie o znajdowaniu się w stanie drzemki. Pokémon jest w stanie używać dowolnych ataków — zarówno tych, z których można korzystać jedynie w stanie snu, jak Sleep Talk lub Snore — a także wszystkich innych. Dziwne, nie? Jak on w ogóle atakuje, skoro ciągle chrapie?

Fani pokusili się o ciekawą teorię, która wyjaśnia powyższe wątpliwości — według niej Pokémonem w tej parce jest nie koala, a… kłoda, której bez ustanku się trzyma. Że bez sensu? Spójrzcie na wersję shiny Komali. W przypadku większości stworków rzadsza wersja Pokémona charakteryzuje się nieco innym ubarwieniem. U Komali kolor zmienia jedynie kawałek drewna.

Dodatkowym argumentem za hipotezą wysnutą przez graczy jest animacja ruchu Komali znaleziona w plikach gry (o znalezisku tym pisaliśmy jakiś czas temu). Zwierzak jak spał, tak śpi dalej. To kłoda się kręci.

http://busket.tumblr.com/post/154533123263/cheggerspartyquiz-demonbunny5

Czujecie się przekonani?

PODZIEL SIĘ
Elan

2 komentarze

  1. Mimc (1 komentarzy) w dniu:

    Raczej odpada, bo według pokedexu Misiek otrzymuje drewno od rodziców. Prędzej bym się skłaniał ku wersji Rotfela.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!