Atlus zapowiada Personę Q 2 na 3DSa

7

Mająca premierę trzy lata temu Persona Q: Shadow of the Labirynth była ciekawym miksem przygód japońskich licealistów ze zwiedzaniem lochów znanym z cyklu Etrian Odyssey.

Jeśli polubiliście tę grę, to zapewne ucieszy was informacja, że Atlus pracuje nad drugą odłoną tego spin-offa. Na razie nie wiemy o Personie Q 2 zbyt wiele, poza tym, że wyjdzie na 3DSa i, sądząc po logu znajdującym się na stronie gry, pozwoli wcielić się m.in. w bohaterów Persony 5. Nie ma jeszcze oczywiście informacji o tym, czy gra ukaże się na Zachodzie.

Atlus nadal mocno wspiera 3DSa – Europa dostanie jeszcze co najmniej trzy gry tego dewelopera: Etrian Odyssey V, Radiant Historię: Perfect Chronology oraz Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux. W przyszłym roku na Switchu ma ukazać się zaś piąta odsłona cyklu Shin Megami Tensei.

PODZIEL SIĘ
Elan

7 komentarzy

 1. DarklyC
  DarklyC (49 komentarzy) w dniu:

  Super wiadomość! PQ była świetna a możliwość ‚spotkania się’ z bohaterami piątku za kilka miesięcy cieszy mnie niezmiernie. Warto dodać, że oprócz tego szykuje się jeszcze taneczna wersja trójki piątki między innymi na PS Vita. Kieszonsolki w natarciu!

 2. Antari
  Antari (399 komentarzy) w dniu:

  Wow kolejny jRPG na 3DS’a, świetna wiadomość! Oj czuję, że jeszcze dłuuugo się nie pożegnamy z 3DS’em. Super wiadomość jak dla mnie. Pod koniec każdej generacji wychodzą zawsze najbardziej dopieszczone pozycje.

 3. Ri
  Ri (120 komentarzy) w dniu:

  Mam tylko nadzieję że tym razem poprawią wiele bolączek oryginalnej PQ jak choćby fakt jak złe i niepotrzebne były labirynty 3 i 4, fakt że wymaga się od ciebie pisania w notesie podczas gry na handheldzie bo inaczej nie będziesz w stanie kontynuować gry czy jak zły był system walki z bezużytecznym boostem i Naoto która może w pojedynkę przejść grę instakillując wszystkich przeciwników w pierwszej turze, a bossów otruwając :p
  Ogólnie nie cieszę się za bardzo bo PQ miało pełno bolączek, a tak dobrej historii jak w P5 nie dostaniemy, więc pewnie znowu będzie to miks Fanservisu i FanFiction.net, ale hej, to przecież Atlus – Już dawno zabrali mi moją duszę i teraz muszę kupować wszystko co ma ich logo na pudełku by móc choć przez chwilę znów poczuć się żywy, więc nie mogę za bardzo narzekać :P

 4. DarklyC
  DarklyC (49 komentarzy) w dniu:

  A wie ktoś po jakim czasie PQ została przetłumaczona i wydana w europie względem japońskiej wesji? Ciekawy jestem ile będziemy musieli czekać zakładając że gra pojawi się w KKW na początku przyszłego roku…

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!