9.03.2018 Nintendo Direct: Podsumowanie (3DS)

8

Nintendo nie przestaje rozpieszczać posiadaczy 3DS-a. Handheld japońskiego giganta otrzyma w tym roku zestaw zaskakujących produkcji.


WarioWare Gold

Nowa odsłona WarioWare, selekcji szalonych mini gier z Wario zaoferuje aż 300 wyzwań – najwięcej w historii cyklu. Niektóre z nich będą sprowadzały się do używania przycisków czy mazania po ekranie, inne wymagać będą przechylania konsoli lub dmuchania w mikrofon.

Premiera: 27 lipca


Luigi’s Mansion

Klasyk z biblioteki Gamecube’a powraca! Remake pierwszej odsłony Luigi’s Mansion trafi wkrótce na handhelda Nintendo. Gra wykorzysta uroki dolnego ekranu konsoli – zobaczymy na nim mapę nawiedzonej posiadłości.

Premiera: 2018


Mario & Luigi: Bowser’s Inside Story + Bowser Jr.’s Story

Kolejny remake w bibliotece 3DS-a. Oprócz odświeżonej klasycznej przygody, w grze znajdziemy całkiem nowy wątek z udziałem Bowsera Jr.

Premiera: 2019 (nie, to nie pomyłka)


Captain Toad: Treasure Tracker

Biblioteka Wii U uszczupla się o kolejnego exclusive’a. Captain Toad trafi zarówno na Switcha jak i 3DS-a. Wersja na starszą konsolę Nintendo nie będzie tak imponująca pod względem graficznym, jednak otrzyma wsparcie 3D i wykorzysta ekran dotykowy.

Premiera: 13 lipca


Dillon’s Dead-Heat Breakers

Trzecia odsłona Dillon’s Rolling Western, zapowiedziana już w ubiegłym roku podczas japońskiego Nintendo Direct. Tym razem tytułowy bohater połączy swoje siły z naszymi ludzikami Mii… przebranymi za zwierzęta.

Premiera: 24 maja

Demo: 10 maja

PODZIEL SIĘ
hallkyon

8 komentarzy

 1. hallkyon
  hallkyon (64 komentarzy) w dniu:

  @Scrooge12
  Dzięki za czujność. Jeśli chodzi o Wario, europejski oddział Nintendo podaje datę 27 lipca.

 2. Antari
  Antari (381 komentarzy) w dniu:

  WarioWare Gold! Spore zaskoczenie i jeżeli będzie wersja pudełkowa to na pewno biorę! Super, że wskrzeszają tę wymarłą markę. Świetnie bawiłem się z cześciami na GBA i DS, więc daję spory kredyt zaufania. Luigi’s Mansion fajnie będzie uzupełniało Dark Moon na 3DS. Dillon’s Dead-Heat Breakers wygląda ciekawie, nie znałem kompletnie tej serii (troszkę wstyd ;D). Mogliby jeszcze pokazać Persona Q2, nowy Etrian i Dragon Quest XIII – więcej mi w sumie nie trzeba w 2018 na 3DS.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!